MAJSTROVSTVÁ SVETA LODNÝCH MODELÁROV

Modelfest perexModelársky klub RC CLUB RS pri MsKS Rimavská Sobota poverený Slovenským modelárskym zväzom a svetovou asociáciou NAVIGA organizuje v termíne 3. – 10. 8. 2023  na vodnej nádrži Zelená voda Kurinec  MAJSTROVSTVÁ SVETA  LODNÝCH  MODELÁROV  kategórie M – E. Sú to rádiom riadené modely rýchlostných lodí poháňané elektrickým a spaľovacím motorom. Oficiálne zahájenie súťaže bude 3. 8. 2023  okolo 11,00 hod. Široká divácka verejnosť má vstup zdarma. Prístup na súťaž je od Rybárskej chaty za oplotením kúpaliska.

Čítajte ďalej

TANEČNÝ KURZ PRE DETI

TK deti perexMáte doma dieťa, ktoré sa neustále hýbe a neobsedí? Spolu s Tanečným klubom IMPULZ organizujeme TANEČNÝ  KURZ  PRE  DETI od 6 rokov, aj pre absolventov tanečných kurzov. Príďte so svojimi deťmi na zápis a prvé stretnutie, ktoré bude v pondelok, 20. 2. o 16.30 hod. o DK (vchod E od tržnice). Pod vedením tanečného lektora sa naučia latinsko-americké tance, štandardné  tance, moderné tanečné novinky, nacvičia choreografie pre vystúpenia a pod. Nácviky budú každý pondelok. Dievčatám od 13 rokov sa určite zapáči aj Latino GIRLS – tanečná novinka len pre dievčatá bez partnerov.

Čítajte ďalej

TANEČNÝ KURZ PRE DOSPELÝCH

perex dospelíSpolu s Tanečným klubom IMPULZ organizujeme TANEČNÝ  KURZ  PRE  DOSPELÝCH -  začiatočníkov i pokročilých. Pozývame manželské páry a spriatelené dvojice, ktoré sa chcú naučiť tancovať, prípadne si tance zopakovať v inej podobe na zápis, který bude v utorok, 21. 2. o 19.00 hod. v DK (vchod E od tržnice). Zdokonalíte sa v společenských tancoch – cha-cha, jive, rumba, tango, waltz, spoznáte tanečné novinky, pripravíte sa na svadby a pod. NAUČTE SA TANCOVAŤ S MAJSTRAMI. Nácviky budú  každý utorok. Informácie: 56 21 550, T. Koniarová.

Čítajte ďalej

Tanečný kurz pre dospelých

OH tanca - dospelí perexAk rád tancujete, máme pre Vás skvelú správu. Spolu s tanečným klubom IMPULZ  organizujeme TANEČNÝ  KURZ PRE DOSPELÝCH – začiatočníkov. Prihlásiť sa môžu manželské páry a spriatelené dvojice, ktoré sa chcú naučiť tancovať, prípadne si tance zopakovať, pripraviť sa na svadbu a pod. Počas kurzu sa naučíte spoločenské  tance, cha-chu, jive, rumbu,  tango, waltz aj iné tanečné novinky. Prvá hodina tanca pre dospelých bude v utorok, 12. 4. 2022 o 19.30 hod. v Dome kultúry, vchod od kruháča. Lektorom je Pavel  IMRE, medzinárodný rozhodca a tréner z Lučenca. Bližšie informácie: T. Koniarová, kontakt 56 21 550.

Čítajte ďalej

Tanečný kurz pre deti od 6 rokov

perex detAk máte dieťa, ktoré rado tancuje, zapíšte ho do tanečného kurzu pre deti od 6 rokov, vhodné aj pre absolventov školských tanečných kurzov, ktorým sa to zapáčilo. Na kurze sa naučia štandardné aj latinsko-americké tance, moderné tanečné novinky a choreografie. Kurz bude začínať v máji, všetkých záujemcov budeme včas informovať. Bližšie informácie: T. Koniarová, kontakt 56 21 550.

 

Čítajte ďalej

Aktuálna ponuka klubov a krúžkov

perex KaK 2021Konečne rozbiehame všetky naše pohybové  aktivity. Pripravili sme aktuálnu ponuku klubov a krúžkov, platnú od pondelka, 24. 5. 2021. Vstup na všetky aktivity je od kruháča (vchod E). Pondelok,  18.00 hod.:  Aerobic, Latino Fitnes dance, Orientálne a havajské tance. Utorok, 18.00 hod.: Klasická joga, menej náročná , Tanečný klub IMPULZ, súťažné spoločenské tance pre členov klubu / dospelých / seniorov. Streda, 18.00 hod.: Power  joga, viac dynamická, posilňovacia. Pripravujeme NOVÝ  TANEČNÝ  KURZ pre dospelých / seniorov začiatočníkov a NOVÝ TANEČNÝ KRÚŽOK pre malé deti od 3 rokov aj  pre mládež. Prihlášky a bližšie informácie u nás v Dome kultúry, tel. 047 5621550.
Čítajte ďalej

Kluby a krúžky od septembra

perexV septembri začína nielen školský rok, ale aj cvičenia a krúžky u nás. Tak sa na to pozrime, z čoho si môžete aktuálne vybrať.  Všetky aktivity sú overené časom a stále sa tešia obľúbenosti. Tak neváhajte a pridajte sa. Vstup na všetky aktivity je cez vchod E, od tržnice. Cvičí sa aerobik, klasická a power joga, latino dance, orientálne a Havajské tance, Tanečný klub Impulz pre deti aj dospelých a seniorov. Bližšie informácie a rozpis cvičení rozkliknite :-)
Čítajte ďalej

Sobotský tanečný parket

perexPríďte zažiť atmosféru Letˋs dance už túto sobotu.  Všetkých milovníkov tanca pozývame do Domu kultúry v sobotu, 5. 10. na medzinárodnú súťaž v tanečnom športe Sobotský tanečný parket 2019. Počas celého dňa sa prestavia rôzne vekové a výkonnostné kategórie tanečníkov – deti, juniori i dospelí, v štandardných a latinskoamerických tancoch. Páry sú prihlásené z celého Slovenska, Ukrajiny aj Maďarska. Súťažiť bude aj domáci pár Tomáš Baka a Orsolya Farkašová, aktuálni majstri Európy v latine univerzít.
Čítajte ďalej

Tanečný kurz pre dospelých

perexVšetkých, ktorí radi tancujú, alebo by sa tancovať radi naučili, pozývame na zápis do tanečného kurzu pre dospelých, manželské páry a spriatelené dvojice. Nácviky budú prebiehať každý utorok v estrádnej sále Domu kultúry od 19.30 hod. Počas kurzu sa naučíte spoločenské tance, salsu, cha-chu, rumbu, tango waltz a iné.  Prvé stretnutie bude v utorok, 20.2. 2018 o 19.30 hod. DK, vchod E (od tržnice). Lektorom je Pavel Imre. Prineste si pohodlné a slušné (nie športové) oblečenie. Tešíme sa na Vás.
Čítajte ďalej

Sobotský tanečný parket

Tanečný pohár perexVšetkých milovníkov tanca pozývame v sobotu, 28. 10. do Domu kultúry (vchod E) na tanečnú súťaž Sobotský tanečný parket. Domáci Tanečný klub IMPULZ bude zastupovať pár Tomáš Baka a Orsolya Farkašová v kategórii BAS LAT, ďalej Dani Solyom a Zuzka Šiminská v kategórii dospelí C ŠTT a B LAT a seniorov zastupujú Ladislav Lukačko a Danka Mašlonková. Súťažný program bude prebiehať v Dome kultúry celý deň od 10.00 do 20.00 hod. Príďte prežiť jedinečnú atmosféru tanca podobne ako to je v súťaži Let´s Dance. Vstupné: 6€ dospelí / 3€ deti a dôchodcovia.

Čítajte ďalej

Ďalšia strana »