Labutie jazero vypredané !!!

perexVypredané!!! Najslávnejší a kritikmi najoceňovanejší originál St. Peteburg balet prvýkrát vystúpi na Slovensku. V rámci turné  bude hosťovať aj v Rimavskej Sobote. Pozývame Vás na tento veľkolepý projekt  v piatok, 20. 10. o 19.00 hod. do divadelnej sály Domu kultúry. Predstavia svoje najznámejšie dielo Labutie jazero v pôvodnej verzii. Keďže lístkov je obmedzený počet, nečakajte na poslednú chvíľu! Lístky si môžete zakúpiť v MskS, TIC aj cez Ticketportal. Nenechajte si ujsť najlepší klasický balet v jedinečnom podaní  St.Peterburg balet ! Info:5621550.

Čítajte ďalej

Sobotský tanečný parket

Tanečný pohár perexVšetkých milovníkov tanca pozývame v sobotu, 28. 10. do Domu kultúry (vchod E) na tanečnú súťaž Sobotský tanečný parket. Domáci Tanečný klub IMPULZ bude zastupovať pár Tomáš Baka a Orsolya Farkašová v kategórii BAS LAT, ďalej Dani Solyom a Zuzka Šiminská v kategórii dospelí C ŠTT a B LAT a seniorov zastupujú Ladislav Lukačko a Danka Mašlonková. Súťažný program bude prebiehať v Dome kultúry celý deň od 10.00 do 20.00 hod. Príďte prežiť jedinečnú atmosféru tanca podobne ako to je v súťaži Let´s Dance. Vstupné: 6€ dospelí / 3€ deti a dôchodcovia.

Čítajte ďalej

Miro Jaroš – Ťuki tour 2

perexPo úspešnom, minuloročnom Ťuki tour, pripravil Miro Jaroš so svojou kapelou nový program pre deti a ich rodičov. V pondelok, 13. 11. sa v rámci svojho jesenného turné zastaví u nás v Rimavskej Sobote. Koncert bude o 17.00 hod. v divadelnej sále DK. Nebudú chýbať najznámejšie hity, ani skladby z albumu Pesničky pre (ne)poslušné deti 2. Príďte si s Mirom zatancovať na Šteniatko, Ham Ham stájl či Moje telo alebo snívať pri Ceste do rozprávky! Hlasné spievanie je vítané! Po koncerte bude autogramiáda a fotenie s Mirom aj kohútikom Ťukim. Vstupné: 10€, predaj vstupeniek v MsKS, TIC a cez Ticketportal už teraz.

Čítajte ďalej

SĽUK: Príbeh o stvorení sveta

Genezis-perexPozývame Vás na unikátny nový projekt SĽUK-u: GENEZIS – Príbeh o stvorení sveta a o prvých ľuďoch, ktorého výprava zavíta do Rimavskej Soboty v piatok, 1. 12. 2017  o 18.00 hod. SĽUK prináša na scénu hudobno-tanečné predstavenie obohatené spektakulárnou videoprojekciou, ktoré ponúka odľahčený pohľad na morálny odkaz knihy Genezis.  Súčasné, ale spojenie s tradičnou ľudovou kultúrou je zjavné. Vstupné: 15€, predaj vstupeniek v TIC a MsKS.

Čítajte ďalej

Džentlmenská šou DIRTYY BOYZZ nebude!

perexZ dôvodu malého záujmu sa v Rimavskej Sobote nebude konať plánované vystúpenie LEN PRE ŽENY TOUR 2017 – Hollywoodska Noc. V prípade záujmu, môžete so zakúpenými vstupenkami navštíviť predstavenie v Bratislave, ktoré sa koná v sobotu, 24. 6. 2017 a to ako VIP hosťka :-) Ostatným vrátime peniaze za zakúpené lístky a za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Čítajte ďalej

Príbeh lásky: Rómeo a Júlia

perexVšetkých milovníkov divadla a literatúry pozývame vo štvrtok, 29. júna 2017 o 19.00 hod. do Domu kultúry v Rimavskej Sobote na predstavenie Jókaiho divadla z Komárna, RÓMEO a JÚLIA. Vstupné: 8 € (v predpredaji), 12 € (na mieste). Predaj vstupeniek: Kníhkupectvo M. Tompu a MsKS v Rimavskej Sobote. Rezervácia na telefónnom čísle 56 21 550. Jeden z najkrajších ľúbostných príbehov svetovej literatúry je dielo Williama Shakespearea,  Rómeo a Júlia. Ide o zaľúbených mladých ľudí, ktorých rodiny bojujú proti sebe a mier medzi nimi sa im podarí vykúpiť iba zaplatením najvyššej dane, za cenu vlastného života.

Čítajte ďalej

Muzikál FRIDA – ZRUŠENÝ

perexMuzikál FRIDA – maľovať a milovať je zrušený
Všetkým záujemcom o muzikál FRIDA oznamujeme, že prestavenie je z rozhodnutia agentúry Sekonda s.r.o. zrušené. Týka sa to celej šnúry predstavení od Lučenca po Košice. „Žiaľ s týmto rozhodnutím nevieme nič urobiť, iba sa ospravedlniť všetkým, ktorí mali záujem o predstavenie za vzniknuté problémy.“ povedala Milana Jutková, riaditeľka MsKS. Vstupenky je možné vrátiť tam, kde boli zakúpené, do konca mája.

Čítajte ďalej

Tri letušky v Paríži

perexPosledný aprílový deň, v nedeľu 30. 4. o 18.00 hod., do Rimavskej Soboty zavíta skvelá francúzska komédia Tri letušky v Paríži, kde jednu z hlavných postáv stvárňuje rodáčka z Rimavskej Soboty, Viki Ráková. Okrem nej sa na javisku predstaví Henrieta Mičkovicová, Ivana Kubačková, Mária Breinerová, Richard Stanke a Ján Dobrík. Tri letušky v Paríži je už 50 rokov jednou z najúspešnejších komédií. V tomto obsadení jej uveríte každé slovo, každú situáciu. Lístky v predaji v TIC a MsKS, vstupné: 16€.

Čítajte ďalej

Muzikál Aladin a čarovná lampa ZRUŠENÉ

perexV čase veľkonočných sviatkov sme pre Vás pripravili rodinný muzikál ALADIN A ČAROVNÁ LAMPA v podaní profesionálneho Mestského divadlo Actores z Rožňavy. V nedeľu, 16. 4. 2017 o 16.00 hod., sa v divadelnej sále DK môžete stať súčasťou dobrodružného rozprávkového príbehu plného hudby a tanca. Divadlo s veľkou výpravou, mimoriadne krásnou, prepracovanou a chytľavou hudbou s prvkami orientu, podmanivými svetelnými efektami a nádhernými kostýmami je vhodné pre rodiny s deťmi od 5 rokov, potrvá 120 minút s prestávkou. Vstupné: 7€, predaj vstupeniek v MsKS a TIC.

Čítajte ďalej

ZORÁN – koncert hudobnej legendy vypredaný

zorán perexPozývame Vás na koncert maďarskej hudobnej legendy, Zorána Sztevanovitya, ktorý bude 4. apríla o 19.00 hod. v divadelnej sále DK. Na dvojhodinovom koncerte spolu so spevákom, ktorý je držiteľom najprestížnejších ocenení v oblasti hudby, uvidíme gitarového virtuóza Zoltána Sipekiho, klaviristu Ivána Gátosa, saxofonistu Istvána Csányiho a vokalistky: Évu Óvári, Ritu Kabelács a Barbaru Péter. Koncert je vypredaný.
Čítajte ďalej

Ďalšia strana »