Džentlmenská šou DIRTYY BOYZZ nebude!

perexZ dôvodu malého záujmu sa v Rimavskej Sobote nebude konať plánované vystúpenie LEN PRE ŽENY TOUR 2017 – Hollywoodska Noc. V prípade záujmu, môžete so zakúpenými vstupenkami navštíviť predstavenie v Bratislave, ktoré sa koná v sobotu, 24. 6. 2017 a to ako VIP hosťka :-) Ostatným vrátime peniaze za zakúpené lístky a za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Čítajte ďalej

Príbeh lásky: Rómeo a Júlia

perexVšetkých milovníkov divadla a literatúry pozývame vo štvrtok, 29. júna 2017 o 19.00 hod. do Domu kultúry v Rimavskej Sobote na predstavenie Jókaiho divadla z Komárna, RÓMEO a JÚLIA. Vstupné: 8 € (v predpredaji), 12 € (na mieste). Predaj vstupeniek: Kníhkupectvo M. Tompu a MsKS v Rimavskej Sobote. Rezervácia na telefónnom čísle 56 21 550. Jeden z najkrajších ľúbostných príbehov svetovej literatúry je dielo Williama Shakespearea,  Rómeo a Júlia. Ide o zaľúbených mladých ľudí, ktorých rodiny bojujú proti sebe a mier medzi nimi sa im podarí vykúpiť iba zaplatením najvyššej dane, za cenu vlastného života.

Čítajte ďalej

Muzikál FRIDA – ZRUŠENÝ

perexMuzikál FRIDA – maľovať a milovať je zrušený
Všetkým záujemcom o muzikál FRIDA oznamujeme, že prestavenie je z rozhodnutia agentúry Sekonda s.r.o. zrušené. Týka sa to celej šnúry predstavení od Lučenca po Košice. „Žiaľ s týmto rozhodnutím nevieme nič urobiť, iba sa ospravedlniť všetkým, ktorí mali záujem o predstavenie za vzniknuté problémy.“ povedala Milana Jutková, riaditeľka MsKS. Vstupenky je možné vrátiť tam, kde boli zakúpené, do konca mája.

Čítajte ďalej

Tri letušky v Paríži

perexPosledný aprílový deň, v nedeľu 30. 4. o 18.00 hod., do Rimavskej Soboty zavíta skvelá francúzska komédia Tri letušky v Paríži, kde jednu z hlavných postáv stvárňuje rodáčka z Rimavskej Soboty, Viki Ráková. Okrem nej sa na javisku predstaví Henrieta Mičkovicová, Ivana Kubačková, Mária Breinerová, Richard Stanke a Ján Dobrík. Tri letušky v Paríži je už 50 rokov jednou z najúspešnejších komédií. V tomto obsadení jej uveríte každé slovo, každú situáciu. Lístky v predaji v TIC a MsKS, vstupné: 16€.

Čítajte ďalej

Muzikál Aladin a čarovná lampa ZRUŠENÉ

perexV čase veľkonočných sviatkov sme pre Vás pripravili rodinný muzikál ALADIN A ČAROVNÁ LAMPA v podaní profesionálneho Mestského divadlo Actores z Rožňavy. V nedeľu, 16. 4. 2017 o 16.00 hod., sa v divadelnej sále DK môžete stať súčasťou dobrodružného rozprávkového príbehu plného hudby a tanca. Divadlo s veľkou výpravou, mimoriadne krásnou, prepracovanou a chytľavou hudbou s prvkami orientu, podmanivými svetelnými efektami a nádhernými kostýmami je vhodné pre rodiny s deťmi od 5 rokov, potrvá 120 minút s prestávkou. Vstupné: 7€, predaj vstupeniek v MsKS a TIC.

Čítajte ďalej

ZORÁN – koncert hudobnej legendy vypredaný

zorán perexPozývame Vás na koncert maďarskej hudobnej legendy, Zorána Sztevanovitya, ktorý bude 4. apríla o 19.00 hod. v divadelnej sále DK. Na dvojhodinovom koncerte spolu so spevákom, ktorý je držiteľom najprestížnejších ocenení v oblasti hudby, uvidíme gitarového virtuóza Zoltána Sipekiho, klaviristu Ivána Gátosa, saxofonistu Istvána Csányiho a vokalistky: Évu Óvári, Ritu Kabelács a Barbaru Péter. Koncert je vypredaný.
Čítajte ďalej

RODINNÝ PRIEVAN

Rodinný prievan perexRODINNÝ PRIEVAN,  taký je názov ďalšej skvelej komédie, ktorú sme pre Vás pripravili vo štvrtok, 9. 3. o 18.00 hod. V komédii z rodinného prostredia sa v divadelnej sále rimavskosobotského DK predstavia: Marta Sládečková, Matej Landl, Kristína Svarinská, Kristína Greppelová, Pavol Šimun a Ondrej Bortlík. Súčasná komédia načiera do rodinných vzťahov a vynáša na povrch rôzne situácie. Vstupné: 13€ predpredaj / 15€ na mieste. Predpredaj v TIC, MsKS aj cez Ticketportal.

Čítajte ďalej

PAT a MAT s kamarátmi

pat-a-mat-perexPozývame najmenších drobcov a ich rodičov v nedeľu, 19.2.2017 o 16.00 hod. do divadelnej sály DK na rozprávkový divadelný muzikál PAT A MAT s kamarátmi, v ktorom uvidíte naživo známe rozprávkové postavičky z večerníčkov:Pat a Mat, Maťko a Kubko, slimák Maťo a škriatok Klinček, Traja chrobáci, Majka z Gurunu a nebude chýbať ani Deduško Večerníček. Po predstavení sa všetci môžu stretnúť s rozprávkovými postavičkami a odfotografovať. Vstupné:7€/ deti do 2 rokov zdarma (bez nároku na miesto). Predpredaj vstupeniek v MsKS a TIC. Dĺžka predstavenia 60 minút

Čítajte ďalej

PF 2017

pf-2017-mala

HANA (HOMMAGE À HEGEROVÁ)

perexSrdečne Vás pozývame v utorok, 31.1. o 19.00 hod. pozývame do divadelnej sály DK na prvé predstavenie v roku 2017: HANA (Hommage à Hegerová) v podaní Žilinského divadla. Bude to skvost, hudobná inscenácia s piesňami tejto významnej slovenskej a českej speváčky – šansonierky a herečky v sugestívnom podaní Barbory Švidraňovej a Veroniky Strapkovej, ktoré sa do povedomia verejnosti dostali aj ako výborné speváčky, finalistky Hlasu Česko Slovensko. Odznejú aj tieto piesne: Čerešne, Maestro Tango, Lásko prokletá, Krásne sis to vymyslel a iné. Vstupné: predpredaj 12€ v TIC a MsKS, 15€ na mieste.

Čítajte ďalej

Ďalšia strana »