Kino Orbis v júni 2017

perexZačiatok leta so sebou prináša do kín ako obvykle  množstvo kvalitných snímkov. V júnovom programe si prídu na svoje diváci takmer všetkých žánrov. Na začiatok by sme chceli upriamiť pozornosť na skvelé animáky pre najmenších. Zhodou okolností sú to oba tretie pokračovania známych rozprávok Autá a Ja zloduch. Pre staršieho diváka sú tu akčné lahôdky: Wonder Woman, Transformers: Posledný rytier a nová Múmia s nestarnúcim Tomom Cruisom. Komédia: Baywatch určite poteší oko ženského ale aj mužského publika.

Čítajte ďalej

Kino Orbis v júli 2017

perexKvalita v kinách nebude chýbať ani v mesiaci júl. Ponuka bude opäť pestrá. Predstavíme nové diela režisérov: Christophera Nolana a Luca Bessona: vojnová dráma Dunkirk, resp. veľkolepé sci-fi  Valerián a mesto tisícich planét. Komixová legenda opäť ožije vo filme Spider-Man: Návrat domov. Nemenej atraktívne je aj akčné sci-fi  Vojna o planétu opíc. Pre detského diváka máme pripravenú rozprávku s názvom Bocian Riško. Filmový klub ponúka tentokrát trojicu snímkov. Menovite: Glory, Dievča zo zápalkárne a Tiene v raji.

Čítajte ďalej

Kino Orbis v máji 2017

smolkovia_perexRomantiku v kine Orbis počas mája nečakajte:-) Ponuka to však bude opäť pestrá. Pre deti to budú tri  skvelé animáky: Baby šéf, Šmolkovia: Zabudnutá dedinka a DEEP: Dobrodružstvo pod hladinou. Medzi očakávané trháky budú patriť Strážcovia galaxie 2 a Piráti Karibiku: Salazarova pomsta. Z Hollywoodskej produkcie k nám pride aj Kráľ Artuš: Legenda o meči a sci-fi thriller Votrelec: Covenant, oba aj v maďarskej verzii. Pre filmových fajnšmekrov prináša Filmový klub dve produkcie: českú komédiu Bába z ledu v hlavnej úlohe so Zuzanou Krónerovou a švédska dráma Muž menom Ove. Kvalitné snímky budú aj čierna komédia Denník rušňovodiča, dokumentárny film Putovanie tučniakov, dráma Lady MacBeth a francúzska Polina. Reprízujeme i Cuky Luky Film. Tešíme sa na vás.

Čítajte ďalej

Program kina Orbis v apríli 2017

perexApríl prináša do kina Orbis 16 filmových titulov, z nich aj v maďarskej verzii: Ghost in the Shell , Bodi: Psia Superstar, Rýchlo a zbesilo 8 a animovanú komédiu Baby šéf. Ďalej hráme drámu Zničení láskou, akčný scifi Power Rangers, krimi komédiu Vo veľkom štýle, rodinnú drámu Piata loď, krimi Cez kosti mrtvých (filmový klub), dokumentárny Rocco, drámu Chatrč, slovenskú komédiu Cuky Luky Film, thriller Circle, horor Uteč, akčnú drámu Stratené mesto Z a v závere mesiaca dokumentárny film o súčasnej hlave katolíckej cirkvi Pápež František: Modlite sa za mňa.

Čítajte ďalej

Kino Orbis v marci 2017

perex19 filmových titulov, filmový marec je štedrý :-) Hneď v úvode je reklamovaná slovenská dráma Únos, akčná dráma Lofan: Volverin, aj v maďarskej verzii, animovaný dobrodružný film Balerína, príbeh zo života Miesto pri mori, scifi Kong: Ostrov lebiek, francúzska komédia Aj dvaja sú rodina, rodinný muzikál Kráska a zviera, thrillery Zlato, Život a Skryté zlo, Ghost in the Shell, muzikál La La Land, životopisný historický film Masaryk, fr. dráma Zničení láskou, animovaná komédia Šmolkovia: Zabudnutá dedinka. Pre náročnejšieho diváka nechýbajú tri vynikajúce tituly Filmového klubu: Moonlight, Jackie a Viva.
Čítajte ďalej

Kino Orbis vo februári 2017

perexV chladnom februári vás zahreje ponuka 16 filmových titulov. Pre deti sú pripravené rodinné animáky LEGO® Batman vo Filme, Bodi: Psia Superstar a Ozzy. Náročnejších divákov potešia 4 kvalitné snímky z Filmového klubu: Nebo a ľad o globálnom otepľovaní, Mŕtvy muž o ceste do večnosti, animovaný japonský film Chlapec vo svete príšer a maďarská dráma Rodinné šťastie. Najväčšími trhákmi bude Päťdesiat odtieňov temnoty, ktorý hráme aj v maďarskej verzii, pokračovanie akčného hitu John Wick 2, či Trainspotting 2. V ponuke sú aj horory Kruhy a Liek na život, česká romantická komédia Miluji tě modře, rodinný film Psia duša, historická dráma Mlčanie a dráma Lion.

Čítajte ďalej

Kino Orbis v januári 2017

perexNový rok v kine Orbis prináša 19 filmových titulov. Môžete si vybrať z ponuky muzikálu La La Land, animovaných filmov: Až na severný pól, Spievaj, Divoké vlny 2, drám, akčných scifi, dobrodružných, životopisných filmov a thrillerov: Assassin’s Creed, Veľký čínsky múr, Pasažieri, Temná strana mesiaca, Pod rúškom noci, xXx: Návrat Xandera Cagea, Rozpoltený, Zakladateľ, V pasci, Posledný kráľ, Resident Evil: Posledná kapitola, Spojenci. Do pozornosti dávame dve snímky Filmového klubu: Je to len koniec sveta a Paterson a prvý film podľa bestselleru Evity Urbaníkovej Všetko alebo nič.

Čítajte ďalej

Kino Orbis v decembri 2016

perexZimná nádielka filmov v Kine Orbis je bohatá. December ponúkne tri animáky Vaiana – Legenda o oceáne, Až na severný pól a muzikál Spievaj. Akčné horory sú zastúpené filmami Underworld: Krvavé vojny a Inkarnácia, vzhliadnuť môžete tri komédie: Tri generácie, Santa je úchyl a Vianočná párty, tri drámy: Kamene bolesti, Collateral Beauty a La La Land, klubový film James White, rodinný Akcia Arktída a akčný sci-fi Rogue One: A Star Wars Story.

Čítajte ďalej

Kino Orbis v novembri 2016

prvy-kontakt-ikonaV novembri sa v Kine Orbis môžete tešiť na akčné fantasy s Benedictom Cumberbatchom Doctor Strange, rodinný animák Trolovia, na Zlatú palmu nominovanú snímku Skúška dospelosti, americký sci-fi thriller Prvý kontakt, netradičné spojenie hudby a tanca IMT Smile a Lúčnica – Made In Slovakia, kultový western Sedem statočných, návrat do sveta čarodejníkov Fantastické zvery a ich výskyt, ale aj drámy v réžii slávnych hercov Americká idyla a Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu, české novinky Vtedy v raji a Rozprávky pre Emu, film, v ktorom sa fikcia mení na realitu Nočné zvieratá a dvojicu životopisných snímok Snowden a Nespoznaný.

Čítajte ďalej

Kino Orbis v októbri 2016

the-neon-demon-perexV októbri sa budete môcť v Kine Orbis stretnúť s Elle Fanning (Neon Demon), Vitalijom Manským (V lúčoch slnka), Evou Green (Domov pre neobyčajné deti), Markom Wahlbergom (Deepwater Horizon), Kevinom Spaceym (Deväť životov), Dominikou Zeleníkovou (Pirko), Emily Blunt (Dievča vo vlaku), Tomom Hanksom (Inferno), Aňou Geislerovou (Anthropoid), Charlize Theron (Kubo a kúzelný meč), ale aj Viggom Mortensenom (Toto je náš svet), Kristen Wiig (Zilionári), Tomom Cruisom (Jack Reacher), Jamiem Dornanom (Deviaty život Louisa Draxa), Sashou Lane (American Honey), Benom Affleckom (Účtovník) a Vanessou Redgrave (Zväčšenina).

Čítajte ďalej

Ďalšia strana »