Letná joga so Slávkou

perexZabúdaš pri každodennom kolobehu povinností na seba a svoje zdravie? Bolí ťa chrbát, si neustále v strese, chceš schudnúť a vyformovať si postavu? Vyskúšaj jogu a nájdi čo potrebuješ prostredníctvom pohybu, dychu a stíšenia mysle.  Zacvič si so Slávkou, certifikovanou lektorkou jogy. Zasvätí ťa do tajov hatha jogy, jin jogy, vinyasy a pranajámy. Prvá hodina v utorok, 18. 7. o 18.00 hod. v Dome kultúry, vchod E. Prines si pohodlné oblečenie, karimatku a vodu.  Príď a vyskúšaj si jedno z najstarších a najkomplexnejších cvičení na svete. Si srdečne vítaná / vítaný.  Vstupné: 3€.

Čítajte ďalej

Latino ladies style

latino ladies style perexPrvá hodina bola super, takže naďalej platí … Ak túžiš po vytvarovanej postave, vyššom sebavedomí, správnom držaní tela, či ladných ženských pohyboch tento kurz je ten pravý. Navyše sa v rytme latinsko-amerických songov naučíš základy sexy latino tancov. Toto všetko ponúka nová tanečno – fitness aktivita venovaná iba ženám Latino  ladies style. Stretnutia budú stále vo štvrtok o 18.00 hod. v Dome kultúry (vchod E). Za jedno stretnutie zaplatíš 3€. Kto neskúsi, nevie…tak neváhaj a príď !!!

Čítajte ďalej

Zápis do tanečného kurzu

Kurz tanca perexVšetkých, ktorí radi tancujú, alebo by sa tancovať radi naučili, pozývame na zápis do celoročného tanečno-pohybového kurzu. Zápis bude v utorok, 24. 1. 2017 o 16.30 hod. pre deti od 5 rokov / o 18.00 hod. pre dospelých, manželské páry a spriatelené dvojice v estrádnej sále Domu kultúry, vchod E (od tržnice). Naučíte sa základy spoločenských tancov, moderné tance, tanečné novinky. Trénermi sú renomovaní lektori a tanečníci.

Čítajte ďalej

Ako cvičíme od septembra

perexVšetkých, ktorí majú chuť športovať, aktívne relaxovať a nadobudnúť fajný pocit z cvičenia, tanca, meditácie a pod. pozývame na naše športové aktivity v MsKS, ktoré vedú skúsení lektori. Prikladáme aktuálny harmonogram cvičení: aerobic, joga, orientálne a havajské tance, Klub tanečného športu Impulz, Klub latino tancov pre deti, zumba pre začiatočníkov i pokročilých a štúdio manekýnok Crazy models. Pripravujeme  klub  SALSY. Bližšie informácie na t. č. 5621550.
Čítajte ďalej

Sobotský tanečný parket 2016

sobotsky-parket-perexsobotu, 8. 10. 2016 sa po viac ako ročnej prestávke stane Dom kultúry miestom konania súťaže v tanečnom športe, kde si počas dňa zmeria sily v kategórii štandardných i latinsko-amerických tancov viac ako 100 párov z celého Slovenska i zahraničia. Sobotský tanečný parket 2016 prebieha počas celého dňa, od 10.00 hod. sa tu vystriedajú tanečníci od juniorov až po seniorov a tanečníkov s medzinárodnou triedou. Vstupné: 7€ dospelí / 3€ deti a dôchodcovia.

Čítajte ďalej

Krúžky a pohybové aktivity od septembra

cviko perexPozývame všetkých, ktorí si radi zacvičia, odreagujú sa od každodenných povinností a stresu pomocou pohybu a zábavy, do Domu kultúry v Rimavskej Sobote na rôzne tanečné a pohybové aktivity. Atraktívna je zumba, orientálne a havajské tance, joga, aerobik i kurzy tanečného športu. Po letnej pauze začíname s nasledovným harmonogramom:

Čítajte ďalej

Krúžky a pohybové aktivity od januára 2015

brusny-tanecPozývame všetkých, ktorí si radi zacvičia, odreagujú sa od každodenných povinností a stresu pomocou pohybu a zábavy, do Domu kultúry v Rimavskej Sobote na rôzne tanečné a pohybové aktivity. Atraktívna je zumba, orientálne tance, joga, aerobik i kurzy tanečného športu. Po letnej pauze začíname:

Čítajte ďalej

Aktuálna ponuka pohybových a tanečných krúžkov

cvičenie.perexPozývame všetkých, ktorí si radi zacvičia, odreagujú sa od každodenných povinností a stresu pomocou pohybu a zábavy, do Domu kultúry v Rimavskej Sobote na rôzne tanečné a pohybové aktivity. Atraktívna je zumba, orientálne tance, joga, aerobik i novo otvorený kurz salsy.

Čítajte ďalej

Nenechajte si ujsť skvelý kurz salsy!

salsa.perexMsKS a Tanečný klub Impulz Vás pozývajú každý piatok o 18.00 hod. do Domu kultúry na nový tanečný kurzu salsy, ktorý je adresovaný dospelým tanečným párom. Lektorom je tanečný pedagóg a inštruktor zumby Ivan Ligárt. Viac informácií na tel. 047 5621550.

Čítajte ďalej

Športový deň / Sportday

športový deň.perexPozývame Vás na ŠPORTOVÝ DEŇ, ktorý sa bude po druhýkrát konať v sobotu 14.9. v estrádnej sále DK. Počas dňa si s vynikajúcimi lektormi zacvičíme jogu, port de bras, rock body, zumbu, budete si môcť vyskúšať novinku v cvičení e-fit. Registrácia je od 9.00, cvičiť začíname od 10.00 hod. Vstupné 3€.  Prosíme Vás, aby ste si so sebou priniesli podložky. 

Čítajte ďalej

Ďalšia strana »