Príďte si zacvičiť do Domu kultúry!

kkčMestské kultúrne stredisko vám každý pondelok od 18.30 ponúka aeróbne cvičenie zamerané na les mills grit cardio workout, intensive training (s použitím činiek), pound drumstick fitness (s použitím paličiek), toning workout, aerobic, fitness a warm up modern dance class. Každý utorok od 18.00 si pre zmenu môžete zacvičiť yogu (pre menej náročných) a každú stredu v rovnakom čase aj power yogu, ktorá sa od tej klasickej líši svojou dynamikou a posilňovacími prvkami. Čítajte ďalej

Latino fit dance

fit perexChceš byť sexi a tanečne ovládať svoje telo? Tak presne pre Teba je nový tanečno-fitness kurz Latino fit dance,  ktorý je v DK každý pondelok o 18.00 hod. Lektor tanečník Csaba Ádám z Lučenca Ťa naučí kroky a choreografie latino tancov ako samba, salsa, rumba, mambo… Kto neskúsi, nevie …. tak neváhaj a príď!!! Čítajte ďalej

Joga so Slávkou

Joga nový perexLetná joga síce končí ale my pokračujeme ďalej. Pridaj sa k nám, zacvič si jogu so Slávkou, certifikovanou lektorkou jogy a nájdi čo potrebuješ prostredníctvom pohybu, dychu a stíšenia mysle. Cvičíme každý utorok a štvrtok o 18.00 v Dome kultúry RS (vchod od kruháča). Zasvätíme ťa do tajov hatha jogy, jin jogy, vinyasy a pranajámy. Prines si pohodlné oblečenie, karimatku a vodu.  Príď a vyskúšaj jedno z najstarších a najkomplexnejších cvičení na svete. Si srdečne vítaná / vítaný.  Vstupné: 3€.

Čítajte ďalej

Milovníci tanca pozor!

http://www.dreamstime.com/stock-images-retro-dancing-silhouette-black-white-vector-illustration-african-american-couple-image44228484Chcete sa naučiť tancovať? Pripraviť sa na  svadbu, ples, či stužkovú, alebo si len tak pre potešenie zopakovať spoločenské tance?  Potom presne pre Vás ponúkame Kurz spoločenských tancov vhodný pre dospelých začiatočníkov. Vedie ho kvalifikovaný tréner Pali Imre. Zápis je už budúci utorok, 26. 9. o 19.30 hod. v Dome kultúry (vchod od kruháča). Tak neváhaj a príď! Počas 10 lekcií (1,5 hodiny) sa zoznámiš s waltzom, tangom, valčíkom, foxtrotom, blues, salsou, cha-chou, rumbou i jive. Stretávame sa každý utorok. Bližšie informácie na tel. 5621550.

Čítajte ďalej

Tanečný klub pre deti

perexMáte doma dieťa, ktoré neobsedí a rado tancuje? Neváhajte a prihláste ho do nášho tanečného klubu  Impulz. Krúžok je venovaný deťom od 6 rokov, ale je vhodný aj pre absolventov školských tanečných kurzov.  Zápis bude v utorok, 26. 9. o 16.30 hod.  v Dome kultúry (vchod od kruháča). Stretávajú sa každý utorok od 16.00 hod. Lektorom je skúsený tanečník Pali Imre. Pod jeho vedením sa deti naučia latinsko-americké tance, latino-disco, moderný tanec,  štandardné tance a rôzne choreografie. Dievčatám sa určite zapáči aj latino girls bez partnerov. Bližšie informácie na tel. 5621550.

Čítajte ďalej

Latino ladies style

latino ladies style perexPrvá hodina bola super, takže naďalej platí … Ak túžiš po vytvarovanej postave, vyššom sebavedomí, správnom držaní tela, či ladných ženských pohyboch tento kurz je ten pravý. Navyše sa v rytme latinsko-amerických songov naučíš základy sexy latino tancov. Toto všetko ponúka nová tanečno – fitness aktivita venovaná iba ženám Latino  ladies style. Stretnutia budú stále vo štvrtok o 18.00 hod. v Dome kultúry (vchod E). Za jedno stretnutie zaplatíš 3€. Kto neskúsi, nevie…tak neváhaj a príď !!!

Čítajte ďalej

Zápis do tanečného kurzu

Kurz tanca perexVšetkých, ktorí radi tancujú, alebo by sa tancovať radi naučili, pozývame na zápis do celoročného tanečno-pohybového kurzu. Zápis bude v utorok, 24. 1. 2017 o 16.30 hod. pre deti od 5 rokov / o 18.00 hod. pre dospelých, manželské páry a spriatelené dvojice v estrádnej sále Domu kultúry, vchod E (od tržnice). Naučíte sa základy spoločenských tancov, moderné tance, tanečné novinky. Trénermi sú renomovaní lektori a tanečníci.

Čítajte ďalej

Ako cvičíme od septembra

perexVšetkých, ktorí majú chuť športovať, aktívne relaxovať a nadobudnúť fajný pocit z cvičenia, tanca, meditácie a pod. pozývame na naše športové aktivity v MsKS, ktoré vedú skúsení lektori. Prikladáme aktuálny harmonogram cvičení: aerobic, joga, orientálne a havajské tance, Klub tanečného športu Impulz, Klub latino tancov pre deti, zumba pre začiatočníkov i pokročilých a štúdio manekýnok Crazy models. Pripravujeme  klub  SALSY. Bližšie informácie na t. č. 5621550.
Čítajte ďalej

Sobotský tanečný parket 2016

sobotsky-parket-perexsobotu, 8. 10. 2016 sa po viac ako ročnej prestávke stane Dom kultúry miestom konania súťaže v tanečnom športe, kde si počas dňa zmeria sily v kategórii štandardných i latinsko-amerických tancov viac ako 100 párov z celého Slovenska i zahraničia. Sobotský tanečný parket 2016 prebieha počas celého dňa, od 10.00 hod. sa tu vystriedajú tanečníci od juniorov až po seniorov a tanečníkov s medzinárodnou triedou. Vstupné: 7€ dospelí / 3€ deti a dôchodcovia.

Čítajte ďalej

Krúžky a pohybové aktivity od septembra

cviko perexPozývame všetkých, ktorí si radi zacvičia, odreagujú sa od každodenných povinností a stresu pomocou pohybu a zábavy, do Domu kultúry v Rimavskej Sobote na rôzne tanečné a pohybové aktivity. Atraktívna je zumba, orientálne a havajské tance, joga, aerobik i kurzy tanečného športu. Po letnej pauze začíname s nasledovným harmonogramom:

Čítajte ďalej

Ďalšia strana »