Zuzana Kronerová: Shirley Valentine

Shirley Valentine perexV nedeľu, 24. 10. o 15.00 hod. sa všetci môžeme v rámci SOBOTSKÉHO SENIORFESTU tešiť na skvelú herečku ZUZANU KRONEROVÚ v komédii o žene, ktorá žije obyčajným stereotypným životom a zrazu sa jedného dňa odhodlá k bláznivému úteku do krajiny za stenou! „Rada si tresnem pohár vína, keď varím, stena, počuješ?” začína skvelé predstavenie o osamelej starnúcej žene Shirley Valentine herečka Zuzana Kronerová. A potom predvádza neuveriteľnú zmes gagov, emócii a postáv tak vynikajúco, že … Čítajte ďalej

SOBOTSKÝ SENIORFEST, 2. ročník

Seniorfest_perexPrichádza október, ktorý sme prioritne venovali  úcte ku seniorom. SOBOTSKÝ SENIORFEST ponúka programy, ktoré sú príťažlivé nielen pre skupinu seniorov, ale aj pre mladšiu generáciu. Predpokladáme, že mnohí pozvú svojich rodičov, či starých rodičov na podujatie a budú ich sprevádzať. Tento ročník privíta tri výrazné ženské osobnosti slovenského kultúrneho diania: vynikajúce herečky a zároveň speváčky Janu Hubinskú, Zuzanu Kronerovú a Gizku Oňovú. Pripravili sme aj tvorivú dielňu, besedu so spisovateľkou, tanečnú zábavu i seniorský kvízmajster.

Čítajte ďalej

Jana HUBINSKÁ a Ján Berky MRENICA ml.

perexSrdečne Vás pozývame v nedeľu, 3. 10. o 15.00 hod. do divadelnej sály na prvý z programov 2. ročníka SOBOTSKÉHO SENIORFESTU, ktorým bude jedinečný koncert speváčky a herečky, držiteľky ocenenia Český lev JANY HUBINSKEJ a JÁNA BERKY MRENICU JR s kapelou. V šansónovom programe s názvom AJ TOTO SOM JA nám charizmatická, oceňovaná doma i v zahraničí, v divadle, televízii i vo filme, Jana Hubinská predstaví svoje autorské skladby. Vstupné: seniori 1€/ ostatní 5€. Predaj vstupeniek na mieste.
Čítajte ďalej