Kvízmajster smeruje do finále!

KM2 - ilustračnáV hre o prestížny titul Kvízmajster zostalo už len kvarteto najlepších. Ktorý zo štyroch tímov sa bude tešiť z víťazstva? Hudba, film, divadlo, literatúra, výtvarné umenie – desiatky otázok a interaktívnych úloh, ktoré potrápia aj tých najväčších knihomoľov. A čo vy? Trúfate si na ne? Príďte sa otestovať vo štvrtok, 14. 12. od 9.00 hod. do divadelnej sály Domu kultúry. Okrem zábavného kvízu vás čaká živé vystúpenie skupiny Kvízmajster band, scénický tanec v podaní žiakov Základnej umeleckej školy, vymakaná projekcia a exkluzívny hosť večera – Slavo Hlásny z Duelu! Vstup na jednotlivé súťažné kolá je voľný. Podrobný program nájdete v texte.

Štvrtok, 14. december

I. semifinále

Gymnázium I. Kraska, Rimavská Sobota, IV.A
Gymnázium I. Kraska, Rimavská Sobota, II.A

II. semifinále

Obchodná akadémia, Rimavská Sobota, III.A
Stredná odborná škola, Hnúšťa, II.A

Finále

Víťaz I. semifinále
Víťaz II. semifinále

Afterparty
(DJ Just Frost + karaoke)
od 20.30 hod.

Kvízmajster 2 - Plagát_WEB

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja.

Organizátori: Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota, TV Rimava

Projekt podporili: Teatro, Polep.sk, DATex RS, Knižnica Mateja Hrebendu Rimavská Sobota, Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium Rimavská Sobota, Základná umelecká škola Rimavská Sobota, Gemersko-malohontské múzeum Rimavská Sobota, Mesto Rimavská Sobota, MAS Malohont, Dekáč – cafe & cocktail bar, Babičkina pagáčovňa – Tatiana Longauerová, Sklenárstvo – Miroslav Kopec, Stredná odborná škola obchodu a služieb Rimavská Sobota, MobilNET, Kníhkupectvo KnihArt Rimavská Sobota, IK Catering, Rimava.sk, Kamdomesta.sk