Pyžamo pre šiestich – ZRUŠENÉ!!!

orig_Pyzamo_pre_siestich_perexPredstavenie je pre nedostatočný záujem divákov zrušené. Peniaze za zakúpené lístky Vám vrátime na mieste, kde ste si ich kúpili. Ďakujeme za pochopenie. Ďalšia skvelá francúzska komédia z dielne Marca Camolettiho, z produkcie a od režiséra hry Troch Letušiek v Paríži, ktorú aktuálne hrajú po celom Slovensku, zavíta aj do Rimavskej Soboty. Pyžamo pre šiestich tak v Dome kultúry uvidíme v pondelok, 5. 2. 2018 o 18.00 hod.


Hrajú: Gabika Škrabáková/Andrea Profantová, Anna Nováková, Danica Jurčová, Richard Stanke/Peter Sklár, Ján Dobrík, Michal Rovňák. Vstupné: 17€, predpredaj v MsKS, TIC a cez Ticketportal.Divadelná hra ktorá obletela celý svet! Je voľným pokračovaním hry Tri letušky v Paríži.

pyžamo
Bernard plánuje romantický víkend so svojou milenkou, krásnou parížskou modelkou, v jeho okúzľujúcom farmárskom príbytku. Kým jeho žena Jacqueline má byť na návšteve u svojej matky. Objedná si catering na prípravu gastronomických špecialít a pozve svojho najlepšieho priateľa Roberta, aby mal dokonalé alibi. Je to úplne jednoduchý a zároveň geniálny plán, nie je nič, čo by sa mohlo pokaziť. Ale…

Pyžamo fotka
Dĺžka predstavenia: 90 minút

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.