Tvorivá sobota v Mestskej galérii

PrintMestská galéria Rimavská Sobota Vás pozýva 14.04.2018 o 10.00-12.00 hod. na Tvorivú sobotu v galérii s Petrou. Spoločne preskúmame obrazy Patrície Koyšovej a sami si vyskúšame pracovať so škvrnou, gestom, vytvárať si kruhové kompozície. Zoznámime sa s farbami, vraj neexistujú len tempery. A po sobotňajšom stretnutí, budeme už vedieť rozoznávať rôzne výtvarné techniky. TD sú vhodné pre deti vo veku 6-14 rokov, prihlásiť však môžete aj mladšie detičky, ak sú dostatočne samostatné. Vstupné na jednu dielňu: 2€. Tešíme sa na tvorivé stretnutie.

Všetky výrobky si účastníci tvorivých dielní budú môcť odniesť domov.  Počet účastníkov je limitovaný (10 detí). Na dielne je potrebné sa vopred objednať osobne na adrese galérie Hlavné námestie 5 alebo na telefónnom čísle 047 56 24 351, alebo mailom na mestska.galeria.rs@gmail.com.  Tvorivé dielne MG vznikli s podporou Fondu na podporu umenia.
Print
Tie obrazy sa dajú otáčať? Ktorá časť má smerovať hore? To je ale nápad!
Rozliala sa jej farba? Nie, toto nie je náhoda! Pôsobia ako, mikroskopické zväčšeniny, mimozemské živočíchy, podmorské fotky alebo ako vysnívané svety.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.