Exkluzívna piano šou Jozefa Hollého

Jozef Holly perexSobotský Jazztival pokračuje v znamení vášne, expresie, virtuozity a jedinečného hlasu Jozefa Hollého. Fenomenálny klavírny virtuóz spája rôzne hudobné žánre, jedinečným a geniálny spôsobom. Pod jeho rukami vznikajú nádherné úpravy klasickej, filmovej, jazzovej aj modernej hudby. Vo svojej dynamickej, maximálnou energiou nabitej piano show posúva hranice v hre na klavíri. V piatok 6. 7. 2018 o 20.00 hod. na nádvorí Čierneho orla si príďte vychutnať nezameniteľnú atmosféru hudobného večera v podaní Jozefa Hollého s kapelou. Vstupné: 12€ / predaj vstupeniek v MsKS a TIC.

Koncert Vám prináša Andy Korytiaková a firma Automax.  V prípade nepriaznivého počasia sa koncert bude konať v divadelnej sále Domu kultúry.

Jozef Holly plagát malý
Vystúpenie je jediné toho druhu v strednej a východnej Európe. Vrcholom programu sú bezpochyby spievané skladby, ako aj skladby v jazzovom a funkovom štýle. Jozef Hollý, rodený Ružomberčan, je unikátnym interpretom, ktorý spája klasiku a moderné žánre. So svojou klavírnou šou precestoval takmer celý svet. Gro tvorí hra na klavíri, ktorú Jozef sprevádza spevom. Na pódiu bude umiestnené plátno, na ktoré kamera premieta detailné zábery umelcových rúk. Budete mať možnosť nielen počúvať, ale aj vidieť, čo sa na pódiu deje.
Pre návštevníkov koncertov sme pripravili aj vernostnú kartu, ktorá oprávňuje každého, kto navštívi 5 koncertov na bezplatný vstup na ktorýkoľvek ďalší. Ponúkame najlepšie z najlepšieho. Želáme si, aby festival našiel svojho diváka, aby si ľudia prišli vychutnať atmosféru koncertov na nádvorí, aj príjemné stretnutie s priateľmi a umením.

Jazztival plagát malý
V rámci Sobotského Jazztivalu sa môžeme tešiť na smooth jazz s prvkami world music a maďarského folklóru v podaní kapely Djabe, do iných svetov sa prenesieme prostredníctvom meditačnej hudby Eniesy a Nany Hudáka, pop-rockové hity v jedinečnom originálnom show-štýle nám zahrá na husliach a cimbale skupina Cimbal Brothers, autentickú interpretáciu hudobného žánru ragtime v aranžmánoch pre štyri saxofóny prinesú Saxophone Syncopators, zavíta k nám aj najvýznamnejšia osobnosť slovenskej jazzovej scény Peter Lipa s kapelou a celý projekt uzavrie originálne Ľudové Mladistvá, ktoré spájajú prvky folklóru, jazzu a energickej modernej hudby. Tieto všetky koncerty spolu vytvárajú ponuku hudobnej žánrovej pestrosti pod názvom Sobotský Jazztival, ktorý prinášame do nášho mesta po prvýkrát.
Festival sa uskutočňuje v spolupráci so SOŠOS, mediálnymi partnermi, s finančnou podporou z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia, firmy Automax, Teatro, HR 2008 Consulting s.r.o., Jána Jurkemika ml. a iných miestnych podnikateľov.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.