Štartuje tretí ročník Kvízmajstra!

KM2 - ilustračnáNajlepšia zábavno-vedomostná súťaž v regióne je späť! 1. kolo Kvízmajstra sa uskutoční 20. – 21. 9. od 9.00 hod. v divadelnej sále Domu kultúry. 8 súťažných tímov zo 6 stredných škôl si otestuje svoje vedomosti z oblasti hudby, filmu, divadla, literatúry či výtvarného umenia. Na študentov čaká bezmála 200 kvízových otázok a interaktívnych úloh, atraktívne hry, kopec zábavy a k tomu všetkému vymakaná kapela a obľúbený moderátor, Cyril Žolnír. Srdečne však pozývame všetkých, ktorí majú chuť si neformálne zasúťažiť spolu s nimi. Vstup na jednotlivé súťažné kolá je voľný. Podrobný program nájdete v texte.

Štvrtok, 20. september

Gymnázium I. Kraska, Rimavská Sobota, III.B
SOŠ obchodu a služieb, Rimavská Sobota, III.H

Gymnázium I. Kraska, Rimavská Sobota, Sexta
Stredná odborná škola, Tisovec, II.ABC

Piatok, 21. september

Gymnázium P.J. Šafárika, Rožňava, II.A
SOŠ technická a agropotravinárska, Rimavská Sobota, III.D

Gymnázium P.J. Šafárika, Rožňava, Sexta
Gymnázium M. Kukučína, Revúca, Kvinta

KM3_POSTER_1KOLO_MsKS

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja.

Organizátor: Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota

Partneri: TeatrOSúkromné Hudobné Dramatické Konzervatórium Rimavská Sobota, Mesto Rimavská Sobota, MAS MALOHONTpolep.skmobilNET – príslušenstvo pre mobilné telefónyGemersko-malohontské múzeum Rimavská SobotaZUŠ Rimavská SobotaDekáč – cafe & cocktail bar

Mediálni partneri: TV RimavaRimava.sk