Temné kecy – zrušené !!!

perexVážení priatelia, je nám to veľmi ľúto no z organizačných dôvodov sme nútení podujatie Temné kecy ZRUŠIŤ! Chalani z Temné kecy crew Vám odkazujú, že ďakujú za priazeň, vidíme sa v okolitých mestách alebo v Rimavskej Sobote budúci rok. Peniaze za lístky Vám samozrejme vrátime – kontaktujte prosím predpredaj.sk alebo MsKS Rimavská Sobota. 


Najdrsnejšia a najpredávanejšia klubová stand-up comedy show na Slovensku Temné kecy  mieri rovno k Tebe a v životnej forme predstaví  v stredu, 7.11. 2018 o 19.00 hod. svoj premiérový program! Túto udalosť sa neoplatí zmeškať, pretože v nej ako jediní na Slovensku budú preberať tabuizované témy a veci, o ktorých iní mlčia. Povedia to za Teba nahlas a ešte sa pritom aj skvele zabavíš :D Baviť Ťa budú v zostave: Ivo “Ladižo” Ladižinský, Jerry Veľmajster Szabo” a niekto z temnej crew”. Odporúčame Ti zadovážiť si svoje lístky včas, predaj lístkov u nás v MsKS, TIC a cez predpredaj.sk.  Vstupné: 15€.

Všetky vyrozprávané príbehy a spomínané osoby v TK ,sú fiktívne a nezobrazujú skutočné osoby a ani udalosti! TK sú divadelné predstavenie s výrazným umeleckým posunom a štylizáciou! Zmena programu a účinkujúcich je vyhradená!

Temné kecy malý plagát

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.