Finále Kvízmajstra aj s Petrom Varinským!

Plagát malýV hre o prestížny titul Kvízmajster zostalo už len kvarteto najlepších. Ktorý zo 4 tímov sa bude tešiť z víťazstva? Hudba, film, divadlo, literatúra, výtvarné umenie – desiatky otázok a interaktívnych úloh, ktoré potrápia aj tých najväčších knihomoľov. A čo vy? Trúfate si na ne? Príďte sa otestovať v piatok, 30. 11. od 9.00 hod. do divadelnej sály Domu kultúry. Okrem zábavného kvízu vás čaká živé vystúpenie skupiny Kvízmajster band, scénický tanec v podaní žiakov ZUŠ, vedomostný súboj proti Slavovi Hlásnemu z Duelu a exkluzívny moderátor, Peter Varinský! Vstup na jednotlivé súťažné kolá je voľný. Podrobný program nájdete v texte.

Piatok, 30. november

I. semifinále

Gymnázium I. Kraska, Rimavská Sobota, IV.B
Gymnázium I. Kraska, Rimavská Sobota, Septima

II. semifinále

Gymnázium I. Kraska, Rimavská Sobota, III.A
Gymnázium M. Kukučína, Revúca, Sexta

Finále

Víťaz I. semifinále
Víťaz II. semifinále

Afterparty
(DJ Just Frost)
od 20.30 hod.

Plagát malý

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja.

Organizátor: Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota

Partneri: TeatrO, Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium Rimavská Sobota, Mesto Rimavská Sobota, DATex RS, KORO, MAS Malohont, Polep.sk, MobilNET, Gemersko-malohontské múzeum Rimavská Sobota, ZUŠ Rimavská Sobota, Stredná odborná škola obchodu a služieb Rimavská Sobota, Dekáč – cafe & cocktail bar

Mediálni partneri: TV Rimava, Rimava.sk, Rimaviny, Kam do mesta