Módna prehliadka

Mušky_perexPozývame Vás v piatok 24. 5. 2019 o 18.00 hod. do domu kultúry na módnu prehliadku s názvom MUŠKY.  Autorky Ivana Jackuliaková  a Veronika Mojžišová sa pri tvorbe inšpirovali rozprávkami Pavla Dobšinského. Svojou tvorbou rozprávkových párt, čeleniek, odevov sa pokúsia zastaviť čas, odpútať vás od skutočného sveta a ponoriť do rozprávkového… Módna prehliadka bude spojená s príjemným stretnutím s autorkami pri vínku. Pre každého je pripravené prekvapenie. Príďte sa ponoriť do rozprávkových etúd rodáka z neďalekých Slavošoviec. Vstupné: 5€, deti vstup zdarma, predaj vstupeniek v MsKS a TIC.

Za siedmimi horami, za siedmimi dolami. Tam v krajine rozprávok sú ukryté nevídané poklady. Malým prinášajú svoje zázračné príbehy a dospelým zverujú ušľachtilé posolstvo v nich ukryté. V každom z nás je celý život ukrytá dušička dieťaťa so spomienkami na detstvo, so spomienkami na všetky tie rozprávky, ktoré sme ako deti počúvali a večer zaspávali s ich hrdinami. Potom sme vyrástli, a rozprávky rozprávame, čítame, pozeráme ďalej so svojimi deťmi a vnúčatami.
Mušky_poster_malý
Ivana Jackuliaková a Veronika Mojžišová sa na chvíľku svojou tvorbou rozprávkových párt, čeleniek a odevov pokúsia zastaviť čas, odpútať vás od skutočného sveta a ponoriť do rozprávkového… aby sme potom opäť našli jeho zmysel, pretože každá rozprávka je studnicou múdrosti, poučenia, morálnych hodnôt, je národným pokladom.

Na záver podujatia uvidíte film o Pavlovi Dobšinskom. V programe budú účinkovať deti z tanečného odboru a malí speváci zo Základnej umeleckej školy.  Scenár pripravila Marienka Kvetková.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.