Divadlo Haliganda: Červík Kubo

červík kubo perexDivadlo Haliganda z Košíc sa špecializuje na prácu s deťmi od pol roka do 4 rokov a na ich rodičov. Pozývame Vás vo  štvrtok, 2. 5. 2019  o 10.00 hod.  do DK (vchod od fontány) na ich predstavenie Červík a Kubo. Je to jedinečné interaktívne predstavenie pre najmenšie deti s nádhernými ponožkovými bábkami, krásnou a veselou hudbou o malom červíkovi, ktorý stratí nádherné jabĺčko a vyberie sa ho hľadať. Po predstavení bude krátky workshop pre deti a rodičov s bábkami a hudobnými nástrojmi zameraný na rozvoj psychomotoriky detí. Vstupné: 5€ pre dvojicu (dieťa + rodič). Predaj vstupeniek v MsKS.

červík kubo plagátV divadle pracujú profesionálni výtvarníci, režiséri, herci. Divadlo vedie Roman Sorger- televízny a divadelný scenárista a režisér (Táraninky, Osmijanko, koncert Integrácia, Maškrtníček, Dva v jednom, Otvárací ceremoniál MS v Hokeji, Brave kids… a ďalšie). V Košiciach  pravidelne ponúkajú najrôznejšie workshopy pre najmenších a ich rodičov, prevádzkujú montessori herňu, Amadeus – kreatívnu školu pre najmenších, rodinné centrum a iné aktivity. So svojimi predstaveniami navštívilo množstvo miest, festivalov a chcelo by potešiť aj nás v Rimavskej Sobote.

IMG_6448Mohli by sa stať pravidelnými návštevníkmi v našom meste, záleží od záujmu cieľovej skupiny. Kapacita je obmedzená, max. 50 detí. Preto prosíme všetkých, ktorí majú záujem, aby sa ohlásili, že prídu na msksrs@rsnet.sk, 047 5621550, alebo osobne v Dome kultúry.

IMG_2671-768x512

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.