Rozprávka maľovaná pieskom

Alica_perexRuska Eva Aibazova je nekonvenčná, kreatívna a disciplinovaná výtvarníčka. V súčasnosti jedna z najlepších umelkýň na svete v sandarte, v piesočnej animácii.  Na jej lietajúce ruky a rozprávkový príbeh Alice z krajiny zázrakov, sa príďte pozrieť vo štvrtok, 6. 6. 2019 o 17.00 hod. do divadelnej sály Domu kultúry. V Rimavskej Sobote sa predstaví ako hosť na  28. ročníku celoštátnej postupovej súťaže a prehliadky divadla dospelých hrajúcich pre deti Divadlo a deti 2019. Vstupné 1€.

Alica_DaD19
Jej predstavenia sú obrazy maľované pieskom, ktoré sa vzájomne prelínajú, doplňujú, logicky vrstvia a zanikajú. Eva nám pieskom namaľuje rozprávkový príbeh, ktorého budeme súčasťou. Divák príbeh vidí na plátne a súčasne sleduje Evu počas jej tvorivej práce. Svoje umenie predviedla už na svetových pódiách v Rusku, Európe, Egypte, Južnej Kórei, Mexiku a tento krát znovu prichádza na Slovensko.

eva
Organizátorom 28. ročníka celoštátnej postupovej súťaže a prehliadky divadla dospelých hrajúcich pre deti Divadlo a deti Rimavská Sobota 2019 je Mestské kultúrne stredisko v spolupráci so Základnou umeleckou školou. Vyhlasovateľom a odborným garantom je Národné osvetové stredisko Bratislava. Podujatie sa realizuje s finančnou podporou z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia, ktoré je zároveň hlavným partnerom podujatia.

Eva važec plagát

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.