Sobotský tanečný parket

perexPríďte zažiť atmosféru Letˋs dance už túto sobotu.  Všetkých milovníkov tanca pozývame do Domu kultúry v sobotu, 5. 10. na medzinárodnú súťaž v tanečnom športe Sobotský tanečný parket 2019. Počas celého dňa sa prestavia rôzne vekové a výkonnostné kategórie tanečníkov – deti, juniori i dospelí, v štandardných a latinskoamerických tancoch. Páry sú prihlásené z celého Slovenska, Ukrajiny aj Maďarska. Súťažiť bude aj domáci pár Tomáš Baka a Orsolya Farkašová, aktuálni majstri Európy v latine univerzít.

Na celú súťaž bude dohliadať a hodnotiť výkony tanečníkov odborná porota, ktorú delegoval Tanečný zväz, napr. Milan Plačko, známy zo súťaže Letˋs dance. Začiatok súťaže je o 10.00 hod., vchod od tržnice, vstupné na celý deň: 7€ dospelí / 4€ deti a dôchodcovia.

sp 2019 malý

Časový harmonogram:
10.00   Začiatok súťaží Deti II D ŠTT, Jun II D ŠTT, Jun II C ŠTT
10.45   Prezentácia Deti II D LAT, Jun II D LAT, Jun II C LAT po ukončení ŠTT začne súťaž LAT
12.15    Prezentácia Jun I D ŠTT, Dospelí D, B ŠTT
13.30   Súťaž Jun I D ŠTT, Dospelí D, B ŠTT
14.15    Prezentácia Jun I D LAT, Dospelí D, B LAT, po ukončení ŠTT začne súťaž LAT
16.00   Prezentácia Dospelí C ŠTT, Dospelí BAS ŠTT
17.00   Súťaž Dospelí C ŠTT
17.30   Prezentácia Dospelí C LAT, Dospelí BAS LAT, po ukončení ŠTT začne súťaž LAT
20.00  Predpokladaný záver súťaže

Zmena programu vyhradená!