!!! Kozliatka a vlk -ZRUŠENÉ!!!

PerexV súvislosti so situáciou s koronavírusom sa predstavenie ruší. Peniaze za zakúpené vstupenky Vám vrátime v MsKS. Poprosíme Vás, aby ste nám predložili vstupenku – vytlačenú, aj v prípade, že ste ju kupovali online. Ďakujeme za pochopenie.

Krásna rozprávka s pesničkami z dielne známej hereckej rodiny Kaprálikovcov prichádza do RS. Známy príbeh, veľa humoru, pesničky, poučenie a to všetko v novom autorskom spracovaní známej ľudovej rozprávky. Všetkých malých divákov a ich rodičov pozývame vo štvrtok, 26. 3.o 17.00 hod. do Domu kultúry na  veselú divadelnú rozprávku s pesničkami  s KOZLIATKA A VLK. Môžete ju vidieť vo vzácnom podaní legendárnej umeleckej, hereckej a režisérskej rodiny Kaprálikovcov.  Vstupné: 8€, v MsKS a online na www.kulturars.sk

Kaprálikovci dlhé roky účinkujú v Divadle Nová scéna v Bratislave, so svojimi nezameniteľnými hlasmi patria k totálnej dabingovej špičke na Slovensku a môžete ich počuť skoro v každom filme a reklame. Všetci ich poznáme z televízie a rozhlasu a teraz ich dokonca môžete vidieť a počuť všetkých spolu na javisku! Starý Kapor – Dedo Dušan ako Ujo Rozprávač s milým Kaprom Šupinkom vás budú sprevádzať príbehom a určite budú potrebovať aj pomoc od detí, našich divákov. Na motívy ľudovej rozprávky napísala Zuzana Jurigová Kapráliková. Rozprávka je interaktívna a trvá 50 minút. Vhodná pre deti od 2 rokov.
Kozliatka a vlk plagát malý
Réžia: Ondrej Kaprálik
Kostýmy, scéna, bábky: Veronika Lesana Renčková
Hudba: Martin Kaprálik
Hudobný aranžmán: Ľubomír Dolný
Gitara: Michal Kovalčík
Texty piesní: Zuzana Jurigová Kapráliková
Hrá herecká skupinka Kapríkovci na suchu = Kaprálikovci

Kaprálikovci malý)
Obsadenie:
Rozprávač, Kováč, Kapor Šupinka: Dušan Kaprálik
Mama KOZA RÓZA: Michaela Kapráliková Medvecová
Vlk: Martin Kaprálik
Prvé kozliatko: Zuzana Jurigová Kapráliková
Druhé kozliatko: Miško Kaprálik
Tretie kozliatko: Martinka Kapráliková

Všetci malý

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.