Stanovisko MsKS ku aktuálnej situácii

koronavirus-1Stanovisko MsKS v súvislosti s nariadením Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky vo veci opatrení pri ohrození verejného zdravia z dôvodu šírenia prenosného ochorenia COVID-19. V súvislosti s preventívnymi opatreniami verejnosti oznamujeme, že podujatia naplánované do konca mája nateraz ZRUŠENÉ !!! Vstupenky ostávajú v platnosti. O náhradných termínoch vás budeme včas informovať.  Kino Orbis Rimavská Sobota v uvedenom termíne ruší všetky predstavenia. Rovnako sa to týka všetkých klubov a krúžkov. Týka sa to týchto podujatí:

Nové termíny:
Magická filmová hudba – 2. 10. 2020 o 19.00 hod.

Rómeo a Júlia – 11.10. 2020 o 18.00 hod.

Koncert János Bródy –  28. 10. 2020 o 18.00 hod.

Ekonomie sexu Radima Uzla – 11. 11. 2020 o 19.00 hod.

Veríme, že sa nám aj vďaka takýmto zodpovedným opatreniam spoločne podarí riziko nákazy koronavírusom COVID-19 zastaviť.
Sme presvedčení, že sa život všetkých nás postupne vráti do normálnych koľají a podujatia úspešne prebehnú v náhradnom termíne.
Informácie sledujte na www.domkultury-rs.sk, vstupenky si môžete zakúpiť aj online na www.kulturars.sk, na fb Mestské kultúrne stredisko a v jednotlivých udalostiach.