Stanovisko MsKS ku aktuálnej situácii

koronavirus-1Stanovisko MsKS v súvislosti s nariadením Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky vo veci opatrení pri ohrození verejného zdravia z dôvodu šírenia prenosného ochorenia COVID-19. V súvislosti s preventívnymi opatreniami verejnosti oznamujeme, že podujatia naplánované do konca marca nateraz ZRUŠENÉ !!! Vstupenky ostávajú v platnosti. O náhradných termínoch vás budeme včas informovať.  Kino Orbis Rimavská Sobota v uvedenom termíne ruší všetky predstavenia. Rovnako sa to týka všetkých klubov a krúžkov. Týka sa to týchto podujatí:

14.03. Venček ZŠ Š. M. Daxnera – zrušené
15.03. Koncert János Bródy – náhradný termín je 22. 5. 2020
17.03. Koncert vážnej hudby a Kvízmajster liga – zrušené !!!
19.03. Rómeo a Júlia – náhradný termín oznámime
20.03. Mestská galéria  – vernisáž výstavy zrušená
25.03. Jarná handmade burza – zrušená !!!
26.03. Kozliatka a vlk – detské predstavenie – zrušené !!!
03.04. Magická filmová hudba – náhradný termín oznámime

Veríme, že sa nám aj vďaka takýmto zodpovedným opatreniam spoločne podarí riziko nákazy koronavírusom COVID-19 zastaviť.
Sme presvedčení, že sa život všetkých nás postupne vráti do normálnych koľají a podujatia úspešne prebehnú v náhradnom termíne.
Informácie sledujte na www.domkultury-rs.sk, www.kulturars.sk, na fb Mestské kultúrne stredisko a v jednotlivých udalostiach.