Tvorivá dielňa v MsG

TD perexMestská galéria srdečne pozýva detičky v sobotu, 30. mája v čase od 10.00 do 12.00 hod. na Tvorivú sobotu v galérii s Petrou. Pri spoločnej komentovanej prehliadke výstavy Dominky Kačkošovej Rituály zistíme, čo má Disney spoločné s autorkou, povieme si niečo o rituálnom správaní ľudí v minulosti a či dodržujeme nejaké rituály aj dnes. Všetky výrobky si účastníci TD  odnesú domov. Počet detí na dielňu je limitovaný, preto je potrebné vopred sa objednať na: 047 56 24 351, alebo mailom mestska.galeria.rs@gmail.com. Vstupné: 1€.

Hravým spôsobom zistíme ako na seba môžu ľudia pôsobiť a ovplyvňovať sa. Na workshope budeme „zodpovední“ umelci a vyrobíme si objekt inšpirovaný etnickým tvaroslovím z materiálov, ktoré sa dajú ťažko recyklovať.
Pri návšteve galérie musia byť dodržané nasledovné bezpečnostné opatrenia: prekrytie horných dýchacích ciest rúškom, šatkou alebo šálom, dezinfekcia rúk dezinfekčným prípravkom pri vstupe, dodržanie odstupu 2 m medzi osobami počas dielne.
Projekt Tvorivé dielne v Mestskej galérii v Rimavskej Sobote je financovaný z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.

TD MsG malý plagát

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.