Komentovaná prehliadka v MsG

Komentovaná prehliadka_perexMestská galéria v Rimavskej Sobote Vás srdečne pozýva vo štvrtok,  11. 6. 2020 na komentovanú prehliadku výstavy Dominiky Kačkošovej RITUÁLY. Prvý vstup bude o 15.00, druhú vstup o 16.30 hod. Nakoľko sme výstavu autorky sprístupnili bez vernisáže, ponúkame našim návštevníkom stretnutie s umelkyňou formou komentovanej prehliadky. Projekt Výstavy Mestskej galérie, Rimavská Sobota v roku 2020 z verejných zdrojov podporil Fondu na podporu umenia, Bratislava. Kurátor: Štefan Balázs. Trvanie výstavy do 3. júla 2020.

Otvorené: pondelok – piatok: 9.00 – 17.00 hod.
Počas návštevy galérie je potrebné dodržiavať nasledovné bezpečnostné opatrenia:
prekrytie horných dýchacích ciest rúškom alebo iným podobným predmetom (šatka, šál),
dezinfekcia rúk dezinfekčným prostriedkom pri vstupe,
dodržanie odstupu medzi osobami 2 m (neplatí pre osoby žijúce v spoločnej domácnosti).
Komentovaná prehliadka_Dominika Kačkošová
Sledujte nás na FB Mestská galéria Rimavská Sobota