Zuzana Kronerová: Shirley Valentine

Shirley Valentine perexV nedeľu, 24. 10. o 15.00 hod. sa všetci môžeme v rámci SOBOTSKÉHO SENIORFESTU tešiť na skvelú herečku ZUZANU KRONEROVÚ v komédii o žene, ktorá žije obyčajným stereotypným životom a zrazu sa jedného dňa odhodlá k bláznivému úteku do krajiny za stenou! „Rada si tresnem pohár vína, keď varím, stena, počuješ?” začína skvelé predstavenie o osamelej starnúcej žene Shirley Valentine herečka Zuzana Kronerová. A potom predvádza neuveriteľnú zmes gagov, emócii a postáv tak vynikajúco, že … … aj banálne, životom otrepané vety mení na perly. Ako bonbónik sú v predstavení začlenené štyri pesničky (šansóny) spievané Zuzkou Kronerovou naživo. Vstupné: senior 1€ / ostatní 5€. Predaj vstupeniek v TIC (v MsKS, vchod od tržnice) týždeň pred predstavením, aj na mieste.

Shirley Valentine plagát malý
Herečka Zuzana Kronerova vo svetoznámej divadelnej hre W. Russela (hudba: M. Ničík, texty J. Nvota) predvádza koncert vyzretého herectva. Shirley v podaní Zuzany Kronerovej je súčasne smiešna i dojemná, šťastná i nešťastná, krásna i ošklivá. Počas predstavenia vystrieda snáď všetky svoje duševné stavy a pochody. Keď komunikuje s inými postavami máte pocit ako by boli prítomné na scéne. Divák sa ani na moment nenudí a z očí sa mu môžu i nezadržateľne hrnúť slzy smiechu i dojatia.  Kronerová však nikdy neskĺzne do podliezavého lacného humoru ani lacnému sentimentu – na to je príliš dobrá herečka!

Projekt Sobotský Seniorfest – 2. ročník realizujeme s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR v priebehu mesiaca október, mesiaca úcty ku starším.

Seniorfest_plagát malý

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.