Divadlo na hojdačke: Kedy stromy spievajú

perex“Keď pomôžeme jednému stromu, akoby sme zachránili celý les”. V rámci Rozprávkových prázdnin privítame v nedeľu, 21. 8. o 17.00 hod. v Mestskej záhrade Divadlo na hojdačke s novým predstavením pre najmenších divákov KEDY STROMY SPIEVAJÚ. Ich trinásta bábková inscenácia opäť nesie silné environmentálne posolstvo. Vychádza z nevyhnutnosti formovať environmentálne vnímanie detí už od najútlejšieho veku. Vstup zdarma.

Prostredníctvom hlavného hrdinu „duba letného“ hravou formou predostrú dôležitosť existencie stromov pre planétu. Zároveň podčiarkujú silu priateľstva, tímovej práce a ponúkajú rôzne formy šetrného správania sa k prírode. Cieľom je zvýšiť povedomie o potrebe posilnenia ochrany prírody, ktorá sa stáva primárnou témou ľudstva a základom udržateľného rozvoja. Vhodné pre deti 3 – 8 rokov, dĺžka 40 min.

Kedy_stromy_spievajú_stránka

Predstavenie je súčasťou projektu Rozprávkové prázdniny 2022, ktoré realizuje OZ Oxymoron v spolupráci s MsKS s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja a mesta Rimavská Sobota.

RP2022 malý

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.