DOKONALÉ DIEŤA

perexEko? Bio? Montessori? Divadelné centrum prináša  11. 12. 2022 o 19.00 hod. brilantnú divadelnú komédiu v réžii Jána Luterána, ktorý získal prestížne ocenenie Dosky 2022, DOKONALÉ DIEŤA. Inscenácia vtipným spôsobom vykresľuje každodenné situácie rodičovstva a výchovy detí. Je plná humorných skečov v podaní jedinečného hereckého obsadenia:  stand-up komička a herečka Lujza Garajová Schrameková, členovia SKD Martin Daniel Žulčák (Oteckovia), Alena Pajtinková (Dosky 2022) a herec DJP Trnava Michal Jánoš, s hudbou Martina Geišberga. Vstupné: 18€, v TIC(MsKS) a na kulturars.skpredpredaj.sk.


DD_PLAGAT_RS malý
Váš život sa nezmení po narodení dieťaťa. Zmení sa, keď sa ho snažíte vychovávať. Vezmete si k srdcu dobré rady starej mamy, múdre poučenia od mamičiek z Modrého koníka, populárne kurzy o nevýchove, či radšej dáte prednosť samovzdelávaniu?
DSC_0370
Inscenácia Dokonalé dieťa nie je návodom na to, ako sa stať dokonalým rodičom. Je osobnou výpoveďou tvorcov o tom, čo znamená niekoho vychovať, ako veľmi sa podobáme na rodičov a ako sa naše deti začínajú podobať na nás. Skúma extrémy a bizarnosti výchovných príručiek a spoľahlivo spochybňuje všetky názory na to, ako správne vychovávať.
DSC_0120
„Dokonalé dieťa je o našich deťoch, ale nie pre naše deti. Je to terapia pre všetkých unavených rodičov a pedagógov, ktorí potrebujú aspoň chvíľu oddychu. Bez kriku, plaču či prebaľovania,“ hovorí režisér inscenácie Ján Luterán.”

DSC_0665

Tvorivý tím:

autori: Mariana Luteránová, Ján Luterán
réžia: Ján Luterán
hudba: Martin Geišberg
výtvarná spolupráca: Diana Strauszová
pohybová spolupráca: Lacko Cmorej
účinkujú: Lujza Garajová Schrameková, Alena Pajtinková, Mišo Jánoš, Daniel Žulčák
produkcia: Divadelné centrum

DSC_0172

Predstavenie trvá 1h 45 minút bez prestávky. Využite možnosť zakúpenia vstupenky v predpredajovej cene 15 € do 30.10.2022. Vznik inscenácie a činnosť Divadelného centra z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom inscenácie.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.