Jaroslav Dušek: Štyri dohody

Perex Štyri dohodyŠtyri dohody sú základné princípy, ktoré môžu zmeniť náš život. V tejto jedinečnej úžasnej hre, ktorú nám predstavuje sám Jaroslav Dušek, sa budeme učiť, ako byť prítomní. Pripravte sa na očarujúci večer plný emócií, ktorý vám odhalí tajomstvá skryté hlboko vo vašom vnútri. Príďte v stredu, 24. 5. o 19.00 hod. do Domu kultúry a zažite Štyri dohody. Vstupné: 26€, predaj vstupeniek v TIC (DK) alebo online na www.kulturars.sk

V Štyroch dohodách odhaľuje toltécky šaman Don Miguel Ruiz zdroj  obmedzujúcich názorov, ktoré pripravujú o radosť a vedú k  zbytočnému  utrpeniu. Štyri dohody založené na starej toltéckej múdrosti  ponúkajú  silný kód správania, ktorý dokáže rýchlo premeniť náš život  na nový  zážitok slobody, naozajstného šťastia a lásky.

Neprehrešujte sa slovom, neberte si nič osobne, nevytvárajte si žiadne domnienky, robte všetko, ako najlepšie dokážete.

Štyri dohody stránka

Štyri dohody je divadelné predstavenie, ktoré vás uistí v tom, že vy   nie ste tí zlí, ale systém sa vás neustále snaží pretvoriť podľa  svojich  neľudských predstáv. Kto sa bojí prísť o svoje ego, bude z  tohto  predstavenia odchádzať skôr rozladený až naštvaný. Kto si však  uvedomí  pravdu Duškových slov, bude z divadla vychádzať príjemne  naladený a  s pocitom, že je iba na nás, či chceme byť šťastní a  slobodní. V hlavnej úlohe  tohto divadelného predstavenia je Jaroslav Dušek, spoluúčinkuje: Pjér La Š´éz.

 

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.