MUZIKÁL: PACHO – Zbojník z Hybe

Pacho_perexPACHO – Zbojník z Hybe je nové muzikálové spracovanie príbehu náhodného hrdinu a  je paródiou na zbojnícke legendy a  aj na hrdinstvo. Predstavenie Jakuba Nvotu v príťažlivom podobenstve, s hviezdnym hereckým obsadením a prvkami moderného cirkusu sa v RS predstaví 29. 6. o 18.00 hod. Vstupenky v hodnote 35€ sú v predaji v DK a online na www.kulturars.sk.

Horúca muzikálová novinka s hviezdnym hereckým obsadením vám predstaví príbeh Pacha – antihrdinu, vtipného samorastu, ale i glosátora, ktorý presne pomenúva, čo sa okolo nás deje.

Mimoriadne emotívne a metaforicky bohaté libreto Jakuba Nvotu, autorská hudobná tvorba a piesne Martina Geišberga plné poézie sprevádzané jedinečnou poetikou, ktorá oslovuje všetky generácie, strhujúce artisticko – cikrusové a bojové choreografie Heleny Škovierovej a choreografa bojových scén Petra Nuska, veľkolepá a originálna scénická výprava Pavla Andraška a kostýmová výprava  Veroniky Vartíkovej. Producentom je Umelecká agentúra MYSTIK.

Pacho_Rimavská Sobota - stránka

Účinkujú: Tomáš Grega, Csongor Kassai, Dominik Teleky, Braňo Jobus, Broňa Kovačíková, Sára Polyaková, Tomáš Palonder, Adela Mojžišová, Jakub Jablonský,  Jana Valocká, Silvia Soldan, Peter Kadlečík, Miloš Kusenda, Jakub Kuka, Ľubka Dušaničová,  Jakub Janotík, Martin Macko, Filip Biro, Simon Fico, Radovan Hudec.

spoločná malá

Jakub Nvota….

Muzikál PACHO – Zbojník z Hybe  je paródiou na zbojnícke legendy aj na nás samých.Na jednej strane lyrická poézia, na druhej strane tancujúci, padajúci a lietajúci groteskne karnevalový svet v novátorskom spracovaní nového cirkusu….

spoločná malá 2

Pacho je Človek veľmi  jemný a citlivý, ako Slováci, tiež zádumčivý a nešťastne zamilovaný. Intelektuál, ktorý sa dostane do prostredia tzv. uhorského folklóru a stáva sa veliteľom zbojníkov.

_BRENKUS c 3688

Umelecká agentúra Mystik uvádza nové muzikálové spracovanie príbehu tohto hrdinu v príťažlivom podobenstve, nové muzikálové dielo s prvkami moderného cirkusu, kde zbojníci a páni visia na šáloch a lietajú na hrazdách …

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.