Tanečná zábava s Pavelčákovcami

perexVšetkých seniorov, ktorí sa radi zabávajú pri dobrej muzike, pozývame vo štvrtok, 6. 10. o 17.00 hod. do Domu kultúry (vchod od fontány) na tanečnú zábavu s Pavelčákovcami. V ich podaní odznejú rytmicky upravené ľudové piesne, množstvo evergreenov, ale tiež disco, cigánske piesne i moderné skladby, na ktoré sa určite vynikajúco zabavíte. O malé občerstvenie sa postaráme. Vstupné: seniori 3€ / ostatní: 5€. Predaj vstupeniek na mieste.


Hudobná skupina Pavelčákovci, ktorú tvoria otec Ján Pavelčák a jeho dve dcéry Táňa a Jana, vznikla v roku 1992. Pavelčákovci doposiaľ vydali 8 hudobných albumov. Do povedomia širokej verejnosti sa dostali aj vďaka často vysielaným skladbám na rádiu Regina a televízni diváci ich poznajú od úplného začiatku vysielania TV SENZI.

SENIORFEST 2023 PAVELCAKOVCI malý

Dúfame, že naši seniori budú dlho spomínať na kvalitný spev, uvoľnenú atmosféru a dobrú zábavu. Podujatie je súčasťou projektu SOBOSTSKÝ SENIORFEST organizujeme pri príležitosti mesiaca úcty ku starším. „Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky“.

SENIORFEST 2023 malý

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.