Muzikál KUBO je SPAŤ ! Náhradný termín

perexPodujatie muzikál KUBO, ktoré sa malo konať 10.12.2023 o 18.00 sa presúva na nový termín 24.6.2024 o 19.00 hod. Vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade nevyhovujúcemu náhradnému termínu môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí nasledovne: Ak ste si vstupenky zakúpili online cez kulturars.sk: túto žiadosť je potrebné odoslať do dňa 23. 12. 2023 (vrátane) na mail msksrs@rsnet.sk, kde pripojíte vstupenky + číslo účtu v tvare IBAN, na ktorý vám sumu uhradíme. Ak ste si vstupenky zakúpili na predajnom mieste si môžete nárokovať vrátenie priamo v Kine ORBIS na základe predloženej vstupenky taktiež do termínu 23. 12. 2023 (vrátane). Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V prípade nedoručenia emailu skontrolujte priečinok spam / nevyžiadaná pošta, prípadne kontaktujte reklamacie@predpredaj.sk. Do termínu 19.12.2023 (vrátane). Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na predstavenie v novom termíne.

Najúspešnejší muzikál je opäť na scéne v novom prevedení! POCTA Jozefovi Kronerovi, burácajúci potlesk, smiech, standing- ovation! Muzikál KUBO je oslavou slovenského folklóru  a vzdanie  holdu velikánovi slovenskej filmovej a divadelnej scény, Jozefovi Kronerovi. Do Rimavskej Soboty zavíta 24. 6. 2024 o 19.00 hod.  Živé, energické a zábavné predstavenie! Originálne piesne Simi Martausovej, bravúrne herecké a tanečné výkony,  fúzia moderného tanca a folklóru! Plejáda skvelých hercov a tanečníkov! Vstupné: 35€, predaj vstupeniek v Kine ORBIS, online www.kulturars.sk.

Kubo_Preložené malý

Účinkujú:
Peter Brajerčík , Adela Mojžišová / Silvia Soldan / Sára Polyaková, Peter Makranský/ Simon Kopunec,  Rado Hudec / Štefan Richtárech, Elena Spaskov, Renata Ryníková,  Tomáš Palonder, Norman Ábelovský, Filip Biro …… profesionálni tanečníci.

Tvorcovia:
réžia: Ivan Blahút
scenár: Tomáš Dušička
hudba: Sima Martausová, Peter Uličný
Kostýmová výprava: Adriena Adamíková
Scénografia: Andrej Sarvaš

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.