ABBA MANIA BY ABBA STARS

perexVšetkých milovníkov najúspešnejšej popovej skupiny ABBA pozývame v   stredu, 20. 3. 2024 o 19.00 hod. do divadelnej sály DK na koncert kapely ABBA STARS. S nezameniteľným vzhľadom ABBA, a predsa vo vlastnom štýle, vezmú hudobníci publikum na fascinujúcu cestu 50-ročnou históriou ABBA a spoločne vytvoria nezabudnuteľný koncertný zážitok.Vstupné:19,90€ / predaj vstupeniek online na www.kulturars.sk a v Kine Orbis.

Opäť nastal čas spoločne osláviť najkrajšie superlatívy popu: ABBA, najúspešnejšiu popovú skupinu všetkých čias, ktorá nás už neuveriteľných 50 rokov očarúva každým introm svojich hitov. Pretože bez ohľadu na to, či ide o Mamma Mia, Waterloo, Dancing Queen alebo Super Trouper, naozaj ešte existuje niekto, kto by sa nedokázal roztancovať a spievať si ich texty? A prečo by ste sa tomu mali vyhýbať, keď vás táto úspešná zmes vášne, talentu, odhodlania a kreativity fascinuje a inšpiruje aj po piatich desaťročiach.

plagát malý

 

NEZABUDNUTEĽNÝ ŽIVÝ ZÁŽITOK PRIAMO VO VAŠOM MESTE ABBAMANIA má pre vás pripravené najväčšie hity Agnethy, Björna, Bennyho a Anni-Frid. Od vystúpenia na Grand Prix v roku 1974 až po veľký comeback v roku 2021 – hudobný príbeh úspechu skupiny ABBA je vyrozprávaný nezabudnuteľnými klasikami ako “Waterloo”, “SOS”, “Mamma Mia”, “Dancing Queen” alebo “Money, Money, Money”.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.