PRASIATKO PIGI A JEHO DOBRODRUŽSTVÁ

perexVšetky deti a ich rodičov pozývame v piatok, 14. 6. 2024 o 17.00 hod. na nádvorie Čierny orol na rozprávkovú komédiu o nezištnej pomoci, priateľstve, ale aj o nekončiacej poriadnej zábave. Predstavenie Teatra Komika: PRASIATKO PIGI A JEHO DOBRODRUŽSTVÁ je hosťom festivalu Divadlo a deti 2024, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Je určené pre deti predškolského aj školského veku  avšak je úžasné aj ako rodinné predstavenie. Tešíme sa na Vás! Vstup zdarma.


… kto nás to ruší? Čo to tu šramotí? Aha, prasiatko! Celé upotené, s dychom na krajíčku a so strachom v očiach… ušlo z rozprávky. Ale prečo?! Lebo sa mu nepáči jeho prasačí príbeh, v ktorom ho chce spapkať hladný vlk. Teda uteká a hľadá šťastie v iných rozprávkach, lebo aj ono sa chce mať „ako to prasiatko v žite“ a chce byť šťastné.

Prasiatko_Pigi_malý plagát

Beží, letí, uteká, až dobehne do rozprávkarne. Tu sa stretá so spisovateľom, ktorého prosí, aby mu vymyslel krajší príbeh bez vlka. Taký, kde sa krochká a váľa v bahne, krásne kvíka, veľa papká, dlho spinká a tancuje. Podarí sa to? Či sa tak stane? Príďte to zažiť a uvidíte. Možno s prasiatkom PiGi vymyslíme úplne novú rozprávku, akú ešte nikto nikdy nevymyslel.

Príďte aj Vy a zahrajte si pútavý fantazijný príbeh v ktorom sa stretnete s princeznami, kráľmi, drakom a ježibabou, trpaslíkmi a mnohými ďalšími a nemusíte sa báť, dobro opäť zvíťazí a keď nastane koniec, opäť zazvoní šťastný zvonec.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.