SIMA Martausová & band v Čiernom orlovi

perexKoncert úspešnej speváčky Simy Martausovej s vynikajúcou kapelou v zložení Martin Gašpar, Pišta Lengyel, Martin Zajko, Igor Ajdži Sabo a Martin Wittgruber, vo štvrtok 15. 6. o 18.00 hod. na nádvorí Čierny orol !!!! zmena miesta.  Nenechajte si ujsť úžasnú atmosféru a nezabudnuteľný hudobný zážitok v podaní charizmatickej Simy a jej „piatich chlapov v kapele“. Lístky v predpredaji 15€ v MsKS, TIC a na mieste. Sedenie voľné. V prípade dažďa platí pôvodné miesto, Dom kultúry.


Sima Martausová zaujala muzikantským a textárskym talentom, svojou pokorou, bezprostrednosťou no najmä výnimočným hudobným prejavom. Stala sa Objavom roka, získala dvojplatinu, ocenenia Album roka a cenu za najpredávanejší album. Richard Müller a Tomáš Klus si ju ako hosťa pozvali na svoje koncerty, zaspievala si s Danom Bártom aj Janou Kirschner.
Sima_Tour_malý
Koncom minulého roka vydala svoj štvrtý album „Smej sa duša moja“ a s kapelou skvelých muzikantov absolvovala úspešné turné. Na koncerte predstaví svoje nové CD, ale nebudú chýbať ani obľúbené skladby Normálny život, Kam tento svet speje, Buď mi doktorom a mnohé ďalšie.

„Ľudsky nesmierne príjemné  a hudobne úžasné….práve také chvíle  robia život krajším…“
„Koncerty Simony  Martausovej sú ako  transfúzia pozitívnej energie…“
„Bolo to pohladenie a balzam na dušu…“

Sima Martausová  – spev gitara
Martin Gašpar – kontrabas
Igor Ajdži Sabo – bicie
Matko Zajko –  gitara, ukulele, mandolína
Pišta Lengyel – el. gitara, lap steel gitara
Martin Wittgruber – klávesy, akordeón

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.