Kluby a krúžky od septembra

perexV septembri začína nielen školský rok, ale aj cvičenia a krúžky u nás. Tak sa na to pozrime, z čoho si môžete aktuálne vybrať.  Všetky aktivity sú overené časom a stále sa tešia obľúbenosti. Tak neváhajte a pridajte sa. Vstup na všetky aktivity je cez vchod E, od tržnice. Cvičí sa aerobik, klasická a power joga, latino dance, orientálne a Havajské tance, Tanečný klub Impulz pre deti aj dospelých a seniorov. Bližšie informácie a rozpis cvičení rozkliknite :-)
Čítajte ďalej

Sobotský tanečný parket

perexPríďte zažiť atmosféru Letˋs dance už túto sobotu.  Všetkých milovníkov tanca pozývame do Domu kultúry v sobotu, 5. 10. na medzinárodnú súťaž v tanečnom športe Sobotský tanečný parket 2019. Počas celého dňa sa prestavia rôzne vekové a výkonnostné kategórie tanečníkov – deti, juniori i dospelí, v štandardných a latinskoamerických tancoch. Páry sú prihlásené z celého Slovenska, Ukrajiny aj Maďarska. Súťažiť bude aj domáci pár Tomáš Baka a Orsolya Farkašová, aktuálni majstri Európy v latine univerzít.
Čítajte ďalej

Tanečný kurz pre dospelých

perexVšetkých, ktorí radi tancujú, alebo by sa tancovať radi naučili, pozývame na zápis do tanečného kurzu pre dospelých, manželské páry a spriatelené dvojice. Nácviky budú prebiehať každý utorok v estrádnej sále Domu kultúry od 19.30 hod. Počas kurzu sa naučíte spoločenské tance, salsu, cha-chu, rumbu, tango waltz a iné.  Prvé stretnutie bude v utorok, 20.2. 2018 o 19.30 hod. DK, vchod E (od tržnice). Lektorom je Pavel Imre. Prineste si pohodlné a slušné (nie športové) oblečenie. Tešíme sa na Vás.
Čítajte ďalej

Sobotský tanečný parket

Tanečný pohár perexVšetkých milovníkov tanca pozývame v sobotu, 28. 10. do Domu kultúry (vchod E) na tanečnú súťaž Sobotský tanečný parket. Domáci Tanečný klub IMPULZ bude zastupovať pár Tomáš Baka a Orsolya Farkašová v kategórii BAS LAT, ďalej Dani Solyom a Zuzka Šiminská v kategórii dospelí C ŠTT a B LAT a seniorov zastupujú Ladislav Lukačko a Danka Mašlonková. Súťažný program bude prebiehať v Dome kultúry celý deň od 10.00 do 20.00 hod. Príďte prežiť jedinečnú atmosféru tanca podobne ako to je v súťaži Let´s Dance. Vstupné: 6€ dospelí / 3€ deti a dôchodcovia.

Čítajte ďalej

Ako cvičíme od septembra

perexVšetkých, ktorí majú chuť športovať, aktívne relaxovať a nadobudnúť fajný pocit z cvičenia, tanca, meditácie a pod. pozývame na naše športové aktivity v MsKS, ktoré vedú skúsení lektori. Prikladáme aktuálny harmonogram cvičení: aerobic, joga, orientálne a havajské tance, Klub tanečného športu Impulz, Klub latino tancov pre deti, zumba pre začiatočníkov i pokročilých a štúdio manekýnok Crazy models. Pripravujeme  klub  SALSY. Bližšie informácie na t. č. 5621550.
Čítajte ďalej

Sobotský tanečný parket 2016

sobotsky-parket-perexsobotu, 8. 10. 2016 sa po viac ako ročnej prestávke stane Dom kultúry miestom konania súťaže v tanečnom športe, kde si počas dňa zmeria sily v kategórii štandardných i latinsko-amerických tancov viac ako 100 párov z celého Slovenska i zahraničia. Sobotský tanečný parket 2016 prebieha počas celého dňa, od 10.00 hod. sa tu vystriedajú tanečníci od juniorov až po seniorov a tanečníkov s medzinárodnou triedou. Vstupné: 7€ dospelí / 3€ deti a dôchodcovia.

Čítajte ďalej

Zápis do tanečného klubu Impulz

zápis perexTanečný klub Impulz  pozýva  na zápis do klubu všetkých absolventov tanečných kurzov, záujemcov o latinsko – americké tance, latino-disko i štandardné tance vo veku  od 7 do 99 rokov.  Čakáme Vás v utorok 17. a 24. 2. o 16.00 hod. deti a mládež, o 18.00 hod. dospelí v estrádnej sále Domu kultúry. Lektormi je medzinárodný rozhodca a tréner tanečného športu Július Schvarcz a bývalá tanečníčka a trénerka Dalma Bekeová z Rožňavy. Bližšie informácie 56 21550 / p. Koniarová.

Čítajte ďalej

Kurz spoločenských tancov pre dospelých

Kuzr spoloč.tancov.perexTanečný klub Ipulz a MsKS otvára Kurz spoločenských tancov pre dospelých. Kvalifikovaní učitelia a tréneri Vás naučia tancovať waltz, tango, valčík, foxtrot, blues, salsu, cha-chu, rumbu, jive, polku aj čardáš. Zapísať sa môžete do 20. 10. 2014 osobne, alebo telefonicky. Ponúkame 10 lekcií po 2 vyučovacie hodiny. Stretávame sa každý utorok od 17.15 hod. v estrádnej sále DK (vchod E, od tržnice). Bližšie informácie u p. Koniarovej, 5621550.

Tanečno-pohybový kurz klubu IMPULZ

pár perexPozývame Vás na kurz tanečného športu, ktorý je zameraný na súťažné spoločenské tance, latino-disko tance aj bez partnerov. Je vhodný pre deti od 6 rokov, mládež aj dospelých. Prvé stretnutie bude v utorok 9. 9. o 16.00 hod. deti a mládež, o 18.00 hod. dospelí v Dome kultúry, vchod E od tržnice.  Lektorom je medzinárodný tréner a rozhodca Július Schwarcz a úspešná trénerka a tanečníčka Dalma Bekeová z Rožňavy.  Bližšie informácie na tel. č. 5621550.

Čítajte ďalej

Kurz tanca pre dospelých

tenečný párTanečný klub IMPULZ a Schwartz tanz organizujú Kurz tanca pre dospelých – manželské páry a spriatelené dvojice. Nácviky budú prebiehať každý utorok v estrádnej sále DK od 18.00 do 20.00 hod. Prvé stretnutie sa uskutoční  8. 4. o 18.00 hod. Počas kurzu sa naučíte všetky spoločenské tance, argentínske tango i salsu. Odporúčame spoločenské oblečenie. Tešíme sa na Vás.  Bližšie informácie – p. Koniarová  0903 554 594.

Ďalšia strana »