Ekonómia sexu !!! nový termín

perex!!! Nový termín prednášky je sobota,  23. 10. 2021 o 19.00 hod.!!! Doteraz zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti. Ďakujeme za pochopenie a za to, že ostávate verní kultúre:-) O vážnych veciach úplne nevážne. Toľko srandy ste už dlho nezažili, pretože doktor Radim Uzel je úplne úžasný rozprávač o tom, že hoci ľudská sexualita slúži predovšetkým na rozmnožovanie, človek oproti ostatným živočíchom sexuálny styk prevádzkuje tiež pre svoje potešenie. Odborne povedané sex má nielen funkciu prokreačnú, ale aj rekreačnú. A v Sexuálnej ekonómii Radima Uzla sa navyše aj skvele pobavíte. Vstupné: 12€, predaj vstupeniek v MsKS a online na www.kulturars.sk.

Čítajte ďalej

!!! Rómeo a Júlia – zrušené

perexMilí diváci, vstupné za zrušené predstavenie Rómeo + Júlia vraciame už len do 18. mája 2021❗Zakúpené vstupenky môžete vrátiť v MsKS, prípadne vám vstupné vrátime na účet. Požiadať o vrátenie môžete prostredníctvom e-mailu na msksrs@rsnet.sk. Napriek všetkému veríme, že sa nám v tomto roku podarí získať nový program Jána Ďurovčíka: Voda a krv nad vodou. Za pochopenie ďakujeme.

  Čítajte ďalej

A čo sa stalo so ženou?

Csavar perex Pozývame Vás v pondelok, 14. 12. 2020 o 18.00 hod. na komorné predstavenie Csaba Kissa: A čo sa stalo so ženou? /De mi lett a nővel?
Príbeh, poskladaný z ôsmich noviel A. P. Čechova, sľubuje všetkým záujemcom výbornú zábavu.  Hrajú: Viktor Szabó, Ottó Culka a István Olasz, herci Jókaiho divadla v Komárne. Lístky v hodnote 7€ v obmedzenom počte sú v predpredaji v Kníhkupectve Mihálya Tompu, v MsKS aj online na www.kulturars.sk.

Čítajte ďalej

Vianočná burza nápadov a lásky 2020

VB nápadov a lásky 2020 perexSme plní odhodlania a radosti z „priaznivejšej“ situácie, preto sme sa s obrovskou túžbou rozhodli aj  tento rok zorganizovať našu milovanú VIANOČNÚ BURZU NÁPADOV a LÁSKY . A tak ako po iné roky hľadáme šikovných ľudí, ktorí niečo krásne vyrábajú: ručná práca, vianočné ozdoby, domáce dobrôtky, prírodné produkty, zdravá strava a pod. a mali by záujem prezentovať sa a ponúknuť svoje poctivé výrobky na Vianočnej burze nápadov a lásky v Dome kultúry, ktorú plánujeme uskutočniť  v piatok, 11. 12. 2020 popoludní od 13.00 hod. pre všetkých ľudí dobrej vôle. Prosíme  všetkých záujemcov, aby sa prihlásili telefonicky na čísle 56  21550, alebo mailom msksrs@rsnet.sk.

Čítajte ďalej

ZRUŠENÉ!!! Štúdio tanca: JUMBLE

perexVzhľadom na aktuálne opatrenia spojené s pandémiou sme nútení odložiť predstavenie JUMBLE na iný termín. Budeme Vás včas informovať.
Najnovšia tanečno-multimediálnu inscenácia Divadla Štúdio tanca JUMBLE spájajúcu telo človeka s pohyblivou scénou, video artom, interaktívnou hudbou a vnímavým divákom.  Môžete sa tešiť na silné témy a svieže tanečné výkony v podaní medzinárodného umeleckého súboru zloženého z tanečníkov z krajín ako: Malajzia, Čile, Poľsko, Cyprus a Slovensko. Večer otvoria krátkym vystúpením predskokani z tanečného súboru JUGA zo ZUŠ RS.

Čítajte ďalej

Krásny letný deň (muzikál) / Szép nyári nap

perexHlavnými postavami muzikálu Szép nyári nap / Krásny letný deň sú mladí ľudia, ktorí sa chystajú na „dobrovoľnú“ brigádu do kečupárne kdesi do „Zapadákova“. Je horúci júl, sedemdesiate roky a ako to už v tých časoch bývalo, našich mladých hrdinov čaká prísny režim, ranné rozcvičky, (ne)znesiteľný pedagogický dozor, žarty a doberanie sa navzájom, ale hlavne zábava, spev, tanec, smiech a predovšetkým nové priateľstvá a prvé lásky…. Každému známy „retropríbeh“ s hitmi populárnej maďarskej kapely Neoton prednesie MagyaRock Dalszínháza z Maďarska, 2. 8. 2020 o 20.00 hod. na amfiteátri v Rimavskej Sobote. Predpredaj vstupeniek v MsKS a online na www.kulturars.sk. Vstupné v predpredaji: 12€/ na mieste 15€.
Čítajte ďalej

RND: Mužské oddelenie ZRUŠENÉ !!!

perexV súvislosti s aktuálnou situáciou sa predstavenie RND Mužské oddelenie naplánované na 9. 6. 2020 ruší. Ohľadom vrátenia peňazí za vstupenky sa obráťte priamo na nás, osobne v MsKS, telefonicky 047 5621550, alebo mailom msksrs@rsnet.sk. Peniaze Vám vrátime v hotovosti, alebo na účet v prípade, že ste si vstupenky zakúpili online. Ďakujeme za pochopenie.

 

Čítajte ďalej

Jarná burza je zrušená !!!

JB 2020 perexJarná burza je kvôli situácii s koronavírusom zrušená. Všetkým zo srdca ďakujeme za záujem.

 

Čítajte ďalej

Výstava modrotlače v Ganevii

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPozývame Vás do Galérie GANEVIA v Dome kultúry na prehliadku výstavy modrotlače, ktorá predstavuje prierez tvorby autorky Lucie Dovalovej a jej žiačok z chemického krúžku Kremík v ZŠ Badín. Pod jej vedením sa spoločne venujú modrotlači, tradičnej technike zdobenia plátna pomocou nanášania papu zhotoveného podľa vlastného receptu a farbenia v prírodnom indigu. Výstava potrvá do konca februára 2020. Otvorené: po – pi, 8.00 – 16.00 hod.
Čítajte ďalej

KLIMAKTÉRIUM… a čo!?

perexVynikajúca komédia s pesničkami KLIMAKTÉRIUM… a čo!? prichádza v pondelok, 10. 2. 2020 do Rimavskej Soboty. Tešiť sa môžete na babskú jazdu plnú humoru. Trefné bonmoty, postrehy zo života. Zábava a relax v podobe postáv, ktoré sú také isté, ako ste vy! Jednoducho: Túto komédiu s pesničkami musíš vidieť! Hrajú: Zuzana Kocúriková / Zuzana Tlučková, Gizka Oňová / Daniela Gudabová, Katarína Brychtová / Daniela Kuffelová, Zuzana Vačková / Jeannete Švoňavská a Jana Valocká. Vstupné: 17€, predaj vstupeniek v MsKS a online na www.kulturars.sk
Čítajte ďalej

Ďalšia strana »