KOBOLD zmena vstupného !

KOBOLD profilovkaMestské kultúrne stredisko Vás pozýva na koncert kapely Kobold, ktorý sa uskutoční v nedeľu, 3. 9. 2017 o 17.00 hod. na nádvorí Čierneho orla (Hlavné námestie). Repertoár kapely tvoria detské pesničky s vtipnými textami určené pre každú vekovú skupinu. Zväčša ide o zhudobnené básne, ale v jedinečne odvážnom spracovaní aj také známe skladby, akými sú Iskolatáska (Školská taška), Kiskarácsony, Trabant a mnoho ďalších. Vstupné: 2 €.  Deti do 2 rokov zdarma.

Kapela Kobold vznikla v lete v roku 2008 v Bratislave a svoj prvý koncert odohrala v auguste v obci Bátka. Už nasledujúci rok bol pre „škriatkov“ mimoriadne úspešný. Jasajúce publikum v divadle Thália v Košiciach bolo dôkazom, že vo svojej tvorbe musia pokračovať. Skupina následne žala jeden úspech za druhým: od Bratislavy cez Budapešť, Dunajskú Stredu, Nové Zámky, Rožňavu, Košice, až po Kráľovský Chlmec odohrala nespočetné množstvo koncertov vo fantastickej atmosfére. Podobne, ako to býva pri rodinných filmoch, si spolu s deťmi ich predstavenia rovnako užívajú aj rodičia a starí rodičia. Žeby vynašli rodinný hudobný žáner?

KOBOLD na stránku

KOBOLDOS szép napot kívánunk!

Szeretettel várunk minden gyermeket, szülőt, nagyszülőt és gyermeklelkű felnőttet a Kobold zenekar koncertjére, mely 2017. szeptember 3-án vasárnap lesz a Fekete sas udvarában (Fő tér). Kezdés 17.00 órakor. Jegyek elővételben a Tompa Mihály Könyvesboltban és a kultúrházban kaphatók. Belépődíj 2 €. Két évesnél fiatalabbaknak a részvétel ingyenes.

A Kobold zenekar humoros szövegű, jópofa gyerekdalai mindenhol hatalmas sikert aratnak, koncertjei euforikus hangulatban zajlanak. A családi filmekhez hasonlóan a gyerekek mellett a szülők és nagyszülők is nagyon élvezik a műsorukat. Megalkottak egy családi zenei stílust: Gyerekdalok minden korosztálynak! A repertoárjukban főként megzenésített gyerekversek és merészen egyedi feldolgozásban előadott ismert számok  szerepelnek, mint az Iskolatáska, a Kiskarácsony, a Trabant, az Alumínium edény és mások. 


Koncert je súčasťou kultúrneho leta HOT ART 2017, ktoré pre Vás pripravilo Mestské kultúrne stredisko s finančnou podporou mesta Rimavská Sobota.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.