Zaostrené na rodinu / Rozprávkové prázdniny

Rozprávkové prázdniny perexV spolupráci s OZ Oxymoron sme pripravili bohatý program pre prázdninujúce deti a ich rodičov. Počas letných mesiacov pozývame najmenších na divadelné predstavenia, Westernový deň i na tvorivé dielne v Mestskej galérii. Najbližšie sa môžeme tešiť na celodenné rodinné podujatie Westernový deň, ktorý sme pripravili už túto sobotu, 21. 7. od 10.00 hod. pre malých kovbojov v Mestskej záhrade. Plagát na celé leto si pozrite tu.

Do 16.00 hod. čaká na malých i veľkých návštevníkov pestrý program. Nebudú chýbať westernové scénky, ryžovanie zlata, streľba, lasovanie, country tance, jazda na koni, súťaže a atrakcie pre deti i vystúpenie country kapiel. Vstupné: 2€ / rodinný lístok pre dve deti a dvoch dospelých: 5€. Deti do 3 rokov vstup zdarma. Vstupenka slúži pre voľný vstup na všetky atrakcie ako nafukovací hrad, šmýkalka, trampolíny, kolky a pod. Počas celého dňa bude zabezpečené podávanie rôznych špecialít a sladkých palaciniek.
west_day malý

Návštevníkov kúpaliska Kurinec poteší v piatok, 3. 8. o 14.00 hod. klauniáda Teatra Komika. Klaun Adyno prinesie veľa dobrej nálady a smiechu. Chce sa stať muzikantom, čo sa mu hádam spoločným úsilím s deťmi aj podarí. Určite to bude príjemným spestrením dňa na miestnom kúpalisku.

Klaun_hudobníkom_poster malý

V nedeľu, 12.  8. o  18.00 hod. všetky deti poteší na Nádvorí Čierny orol tvorivo dramatická dielňa AZ ÉLET ÉS A HALÁL VIZE s maďarskými ľudovými pesničkami . Vstupné: 2€, deti do dvoch rokov vstup zdarma.
augustCelý program ukončí predstavenie Divadla Haliganda „Rozprávkový automat“ , ktoré zavíta v nedeľu, 2. 9. o 15.00 hod. opäť do areálu kúpaliska Kurinec.  Podľa vzoru bankomatov, kávomatov a mliekomatov vznikla idea automatu, z ktorého si deti budú vyberať rozprávku a stanú s jej súčasťou. Predstavenie ponúkneme pre návštevníkov kúpaliska zdarma.

Program spája dva projekty:  Rozprávkové prázdniny, ktoré podporilo mesto Rimavská Sobota a projekt Zaostrené na rodinu, ktoré realizujeme s podporou BBSK. Letné poznávacie tvorivé dielne z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.