Klaun hudobníkom

Klaun_perexV spolupráci s OZ Oxymoron sme pripravili bohatý program pre prázdninujúce deti a ich rodičov. Počas letných mesiacov pozývame najmenších na divadelné predstavenia i na tvorivé dielne v Mestskej galérii. Najbližšie sa môžeme tešiť na klauniádu Teater Komika, ktorá poteší všetkých malých návštevníkov kúpaliska Kurinec v piatok, 3.8. o 14.00 hod.  Klaun Adyno im prinesie veľa dobrej nálady a smiechu. Chce sa stať muzikantom, čo sa mu hádam spoločným úsilím s deťmi aj podarí.

Klaun_hudobníkom_poster malý
V nedeľu, 12.  8. o  18.00 hod.  na Nádvorie Čierny orol zavíta interaktívna bábková hra v maďarskom jazyku s ľudovými pesničkami AZ ÉLET ÉS A HALÁL VIZE. Vstupné: 2€, deti do dvoch rokov vstup zdarma. V prípade zlého počasie sa predstavenie bude realizovať vo veľkej zasadačke DK.
écsi2
Celý program ukončí predstavenie Divadla Haliganda „Rozprávkový automat“ , ktoré zavíta v nedeľu, 2. 9. o 15.00 hod. opäť do areálu kúpaliska Kurinec.  Podľa vzoru bankomatov, kávomatov a mliekomatov vznikla idea automatu, z ktorého si deti budú vyberať rozprávku a stanú s jej súčasťou. Predstavenie ponúkneme pre návštevníkov kúpaliska zdarma.

haliganda
Program spája dva projekty:  Rozprávkové prázdniny, ktoré podporilo mesto Rimavská Sobota a projekt Zaostrené na rodinu, ktoré realizujeme s podporou BBSK.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.