Tvorivé leto v galérii

perexMestská galéria Rimavská Sobota srdečne pozýva detičky na Tvorivé leto v galérii v mesiacoch júl a august 2020. Tento ročník letných tvorivých dielní naša lektorka Petra zamerala na tému reklamy, médií, vizuálnej identity a reklamného smogu. Budeme sa spoločne zamýšľať nad rôznymi informáciami, ktoré k nám prúdia z nášho okolia a budeme na ne reagovať kreatívne, hravo, ale aj kriticky. Nezabudneme sa reklame pozrieť na zúbok aj z historického hľadiska. Konkrétne termíny a témy ďalej v článku.

Čo budeme robiť? Rozcvičíme sa, nakreslíme si doplňovačku, čaká nás prehliadka výstavy a hravé aktivity. Budeme si všímať, čo všetko v meste visí na stenách a vyrobíme si aj ručný papier. Dielne sa konajú v priestoroch galérie na Hlavnom námestí 5 a v uliciach mesta Rimavská Sobota. Všetky výrobky si účastníci tvorivých dielní budú môcť odniesť domov.
Počet účastníkov je limitovaný. Na dielne je potrebné sa vopred objednať na: mestska.galeria.rs@gmail.com, alebo tel.: 047 / 56 24 351.

tvorive leto 2020_plagát malý
Termíny dielní:

Tvorivé soboty / 10.00 – 12.00 hod.
11. 7. / Stopa / lektorka Petra Filipiaková
25. 7. / Ja HVIEZDA reklamy / lektorka Kristína Rimavcová
vstupné: 2 €

Letné tvorivé dielne / 9.00 – 12.00 hod.
27. 7. / Pohľad do čarovnej skrinky /lektorka Kristína Rimavcová
28. 7. / Zelená je tráva / lektorka Kristína Rimavcová
3. 8. / Zodpovedné experimenty / lektorka Petra Filipiaková
4. 8. / Veda umenobdela / lektorka Petra Filipiaková
vstupné: 3 €

Tvorivé dielne Mestskej galérie v Rimavskej Sobote sú financované z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia, Bratislava.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.