Veselá vandrovka

perexČaká nás záverečné predstavenie Rozprávkových prázdnin Veselá vandrovka v podaní hercov Divadla TuŠ. Tí spestria všetkým deťom od 2 rokov poslednú nedeľu v auguste, 30. 8., o 17.00 hod. na nádvorí Čierny orol. Tri prasiatka na vandrovke alebo veselá dvojrozprávka o troch prasiatkach ako ich (ne)poznáte a o neposednom vajci, ktoré sa vybralo do sveta. Tieto dve známe klasické rozprávky spája téma putovania, hľadania a hlavne priateľstva. Vstupné: 2€, predaj vstupeniek na mieste.

Veselá vandrovka malý plagát

Keď sa Vám nechce ísť na výlet s mladším súrodencom a ešte k tomu prší, najlepšie je otvoriť si knihu a vojsť do rozprávky. V príbehu O troch prasiatkach a Ako šlo vajce na vandrovku sa dozvieme, že len s kamarátmi dokážeme premôcť vlka či zlých zbojníkov. Tak nezatvárajte knihu… Inscenácia Divadla TUŠ je inšpirovaná klasickými rozprávkami a stretnete sa v nej s krásnymi bábkami, vyrobenými podľa ilustrácií z knižky.

malá foto

Projekt Rozprávkové prázdniny/ Mesés szünidő realizovalo OZ Oxymoron spolu s MsKS, s finančnou podporou mesta Rimavská Sobota. Vďaka tomu sa  deťom z Rimavskej Soboty a blízkeho okolia predstavili  štyri skvelé divadlá.

veselá vandrovka malý

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.