Vianočná burza nápadov a lásky 2020

VB nápadov a lásky 2020 perexSme plní odhodlania a radosti z „priaznivejšej“ situácie, preto sme sa s obrovskou túžbou rozhodli aj  tento rok zorganizovať našu milovanú VIANOČNÚ BURZU NÁPADOV a LÁSKY . A tak ako po iné roky hľadáme šikovných ľudí, ktorí niečo krásne vyrábajú: ručná práca, vianočné ozdoby, domáce dobrôtky, prírodné produkty, zdravá strava a pod. a mali by záujem prezentovať sa a ponúknuť svoje poctivé výrobky na Vianočnej burze nápadov a lásky v Dome kultúry, ktorú plánujeme uskutočniť  v piatok, 11. 12. 2020 popoludní od 13.00 hod. pre všetkých ľudí dobrej vôle. Prosíme  všetkých záujemcov, aby sa prihlásili telefonicky na čísle 56  21550, alebo mailom msksrs@rsnet.sk.

Postupne budeme na fb udalosť pridávať príspevky o prihlásených účastníkoch a ich výrobkoch. Kúpou originálnych výrobkov podporme šikovných ľudí, teraz to potrebujú najviac. Tešíme sa na Vás a krásnu vianočnú atmosféru, ktorú spolu vyčaríme.
VB nápadov a lásky 2020_menší
Nagy örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy kihasználva a kedvezőbb helyzetet, idén is megszervezzük az évek óta nagy sikert arató KARÁCSONYI BÖRZÉNKET. Mint az előző években, most is keressük azokat, akik hagyományos kézimunkákat, házi finomságokat, haszon- és dísztárgyakat készítenek természetes anyagokból, és szívesen bemutatkoznának termékeikkel 2020. 12. 11 -én 13.00 órától a rimaszombati kultúrházban. Részletesebb információkkal az 56 21 550-es telefonszámon szolgálunk, jelentkezni telefonon vagy a msksrs@rsnet.sk mail címen lehet. A kultúrház facebook oldalán rendszeresen bemutatjuk majd a kézműveseket, akiknek a termékei megvásárolhatóak lesznek a kirakodóvásárban. Figyeljék az oldalunkat! Örülnénk, ha közös igyekezettel sikerülne karácsonyi hangulatot varázsolnunk az advent időszakába.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.