Zdravý životný štýl – Mýty a omyly

Zdravý životný štýlSrdečne Vás pozývame na prednášku s názvom Zdravý životný štýl – Mýty a omyly, ktorá sa uskutoční vo štvrtok, 18. 2. o 17:00 hod. v bábkovej sále Domu kultúry (vstup cez Dekáč). Expertka na chudnutie a fitnes trénerka Eva Černá Vám poradí, ako vniesť do Vašich životov rovnováhu, pokoj, zdravie a harmóniu. Vstup zdarma.

„Napriek rýchlej a hektickej dobe, napriek stovkám rôznych diét, napriek tisíckam tréningových plánov, ktoré sú dnes k dispozícii, naše telo potrebuje a vyžaduje určitý stabilný, rokmi a odborníkmi overený prístup. A ak ten dodržíte, Váš život môže byť omnoho lepší a šťastnejší,“ tvrdí známa propagátorka zdravého životného štýlu, ktorej sa vďaka správnej životospráve podarilo schudnúť až 22 kg. „Ak som to dokázala ja, Vy to dokážete tiež,“ sľubuje Černá.

Zdravý životný štýl

Eva Černá vedie v Rimavskej Sobote poradenské centrum a poskytuje osobné tréningy. Okrem toho publikuje články o zdravej výžive, problémoch s hmotnosťou, ale aj depresii, ku ktorej nás nesprávna životospráva môže dohnať. Prečítať si ich môžete na jej webovej stránke alebo facebooku.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.