PACI PAC – pesničky pre vaše detičky

perexVšetkých maličkých i väčších, pozývame v nedeľu, 11. 9. 2016 o 18.00 hod. na nádvorie Čierneho orla na detský hudobný projekt PACI PAC. Zaznejú všetky známe pesničky, nebude chýbať Vodník Ferko, zaskáčeme si s Opicou, povozíme sa vláčikom, naučíme najmenších tlieskať aj počítať do 10. Povieme si rozprávku a zatancujeme si pokiaľ budeme vládať. Po koncerte sa spolu odfotíme a rozdáme deťom darček na pamiatku. Lístky v predpredaji v hodnote 5€ si môžete zakúpiť v MsKS a TIC, deti do 2 rokov majú vstup zdarma. Predstavenie je súčasťou projektu Zaostrené na rodinu, ktorý finančne podporil BBSK.

prasiatka
DVD PACI PAC získalo Zlatú a Platinovú Platňu za prvé 2 mesiace predaja. Drží sa v TOP 10 najpredávanejších titulov na martinus.sk a TOP 20 na slovenskom trhu.

paci-pac-maly
Za detským projektom s názvom PACI PAC stojí bývalý gitarista kapely INEKAFE Mário Praženec a talentovaná speváčka Adriana. Tvorba je určená deťom predškolského veku a je plná edukatívnych prvkov. Po tom, ako sa Máriovi narodila dcéra a stal sa otcom, začal intenzívne tvoriť detské piesne. Jeho prvým poslucháčom sa stáva vlastná dcérka Hanka. Keďže spievať nevie, oslovil študentku herectva so skúsenosťami z detského divadla. Spev má teda na starosti Adriana Pešinová – študentka Akadémie umení v Banskej Bystrici, pochádza z Bratislavy a venuje sa spevu a divadlu. Zároveň sa venuje umeleckému prednesu, za ktorý získala prvenstvo na celoštátnom kole Hviezdoslavov Kubín. Niekoľko rokov sa venovala detskému divadlu a s hrou Šarkan sa predstavila aj v SND.

 

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.