Peter Konečný je späť!

PKPo úspešnej prednáške z dejín kinematografie sa známy filmový kritik vracia do Rimavskej Soboty s témou Najzaujímavejšie svetové filmové a televízne reklamy. Šéfredaktor portálu kinema.sk si pre vás pripravil viac ako 120 reklám, ktoré považuje za výnimočné v symbióze kreatívy a prevedenia. Audiovizuálna smršť sa rozpúta v piatok, 9. 9. 2016, o 19:00 hod. v bábkovej sále Domu kultúry. Pozrieme si najoceňovanejšie kreatívy, zakázané koncepty, komparatívne provokácie, najlepšie virálne videá, japonské bizarnosti a samozrejme najvtipnejšie reklamné kampane. Nechajte sa zviesť dobrou reklamou. Vstupné: 3€. Predpredaj v TIC a MsKS.

O autorovi:
Mgr. Peter Konečný
(nar. 1979)

Od roku 2000 intenzívne publikuje v niekoľkých printových a elektronických médiách. Šéfredaktor a zakladateľ najčítanejšieho a najstaršieho slovenského špecializovaného filmového portálu Kinema.sk. Absolvent katedry filmovej vedy a multimédií na Vysokej škole múzických umení. Tvorca a spolupracovník niekoľkých filmových festivalov a prehliadok. Aktívne pôsobiaci v marketingovej a dramaturgickej oblasti najstaršieho kina na Slovensku – Mladosť. V letných mesiacoch je hlavným dramaturgom jediného bratislavského amfiteátra – Letné kino SNG. Autor každoročného filmového ocenenia „Kinema Film roka“ a dlhoročný spolupracovník Rádia_FM a tvorca relácie Screener pre denník SME. Aktuálne prednáša po celom Slovensku a venuje sa aj prednáškam pre stredné a vysoké školy. Žije a pracuje v Bratislave.

Peter Konečný - Plagát


Podujatie je súčasťou kultúrneho leta HOT ART – umenie v uliciach mesta Rimavská Sobota, ktoré pre vás organizuje MsKS s finančnou podporou FPU a miestnych podnikateľov.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.