Čaro vody

caro-vody-perexOriginálne adventné naladenie sa na prichádzajúci čas Vianočných sviatkov cez zázračný SVET VODY- prostej i tajomnej zároveň. Príďte sa zvnútorniť, stíšiť a naplniť pokojom, údivom i krásou popri neobyčajných prejavoch vodného tekutého živlu. V pondelok, 12.12. 2016 o 18.00 hod. nás v Dome kultúry čaká  inšpirujúce priblíženie k vlastnej PODSTATE VODY cez zážitok pohybu, zvukov, chvenia i farieb s Petrom Živým.Podujatie je súčasťou projektu Zaostrené na rodinu, ktoré realizujeme s finančnou podporou BBSK.

Pohľadom prírodných vied cez rozum, vnímaním zážitkov cez zmysly a oživením citu cez piesne Janka Svetlana Majerčíka sa hlboko ponoríme do mnohých  netušených  ROZMEROV VODY. Oživeným slovom bude večer viesť Peter Živý a pomáhať mu budú čriepky z celoživotného diela BÁDATEĽOV VODY: Theodora Schwenka, Viktora Schaubergera, Ralfa Rosnera, Masaru Emota a Alexandra Lauterwassera. Srdečne a s radosťou Vás pozývame to spolu s nami zažiť NAŽIVO…

caro-vody-maly
Peter Živý je človek, ktorého veľkou záľubou je ľudský potenciál a hľadanie ciest, ako k nemu i ostatným dopomôcť. Sám hovorí najčastejšie o Intuitívnej pedagogike ako o ceste, ktorou sa vydal a ktorú už roky študuje najmä v Nemecku a vo Švédsku. V tejto oblasti uskutočňuje vzdelávacie kurzy – kde sa ľudia hlavne hrajú, venujú sa pohybu, radosti a smiechu. A tým ich učí uvoľňovať a radovať sa… Je tiež konzultantom projektu Zelená škola, ktorý usiluje o šírenie ekologického povedomia do slovenských škôl.

 

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.