Adventné tvorivé dielne pre rodiny

perex-dielneMestské  kultúrne stredisko pripravilo v adventnom období štyri tvorivé dielne s remeselníkmi z fiľakovského Motolla, s ktorými si deti a ich rodinní príslušníci vyrobia rôzne vianočné ozdoby a ručne vyrobené darčeky. Tvorivé dielne sú zimným pokračovaním projektu Zaostrené na rodinu, ktorý MsKS realizuje s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja. Program adventných tvorivých dielní bude pozostávať zo štyroch stretnutí, ktorých  program si pozrite ďalej.

adventne-tvorive-dielne-maly

Prvé stretnutie: sobota, 26. november, 14.00 – 17.00, Dom kultúry – veľká zasadačka:  výroba sviečok, voňavých vrecúšok, slamených ozdôb a medovníkov, hosť: gitaristi Mariky Pákovej.

Druhé stretnutie: sobota, 3. december, 9.00 – 12.00, Reformované gymnázium- telocvičňa:  výroba šperkov, modrotlače, slamených ozdôb a medovníkov.

Tretie stretnutie: piatok, 9. december, 13.00 – 17.00, Dom kultúry – veľká zasadačka:  výroba drôtených ozdôb, voňavých mydiel, rohožových ozdôb a gágoríkov. Dielňa je spojená s Vianočnou burzou.

Štvrté stretnutie: sobota, 17. december, 14.00 – 17.00, Dom kultúry  – veľká zasadačka: výrova anjelikov zo šúpolia, ozdôb z korálok, plstených mydiel a medovníkov, hosť: DFS Kis Gömör.

Podujatie sa uskutočňuje v rámci projektu Zaostrené na rodinu s finančnou podporou BBSK a v rámci projektu Rodinný program s finančnou podporou Úradu vlády SR.

Komentáre

Komentáre sú uzavreté.